загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (19 - 22 квітня 2012)

( Голосів ) 


Каса фільму «Морський бій» склала більше 70% загальних зборів топ-10 стрічок українського прокату за останні вихідні. Настільки високого результату посприяли перш за все велика кількість екранів - тиражу в 140 копій не удостоювалася ще жодна картина в прокаті з початку року. При цьому кожна копія «Морського бою» заробила в Україні $ 7,14 тис.

На руку «Морському бою» зіграло і те, що в українському бокс-офісі в попередні два тижні було відносне затишшя, так що глядачі встигли поскучати по гучним прем'єрам. За рахунок цього стрічка може протриматися на першій сходинці рейтингу не один тиждень.

З великим відривом ця картина очолила і бокс-офіс по всьому СНД, де зібрала в загальній складності $ 12,1 млн. Сума ця хоч і значна, але не гарантує фільму успіху. Так, наприклад, фільм, який провалився півтора місяці тому в прокаті «Джон Картер» зібрав в СНД за прем'єрний вікенд $ 18 млн.

Комедія «Американський пиріг: Знову разом», яка утримувала лідерство в рейтингу останні два тижні, на цей раз зібрала вдвічі менше, а кількість її копій скоротилося на 15. Її позиції істотно похитнулися після того, як в прокаті з'явилася комедія «Проект Х: Ніч без батьків», розрахована приблизно на ту ж цільову аудиторію.

Незважаючи на те, що фільм «Мачо і ботан» сприйняли в СНД достатньо прохолодно, в загальносвітових зборах вона зібрала майже $ 170 млн., що 4,5 рази більше бюджету картини. Ймовірно, продюсери стрічки після такого успіху вже почали подумувати про сіквел.

Схожа доля і у «Проекту Х», який в Україні показав досить середній результат. Однак тільки в США комедія заробила $ 54 млн. при бюджеті в $ 12 млн.

Найсуттєвіше скоротилася кількість копій фільму «Гнів титанів», прокат якого припинився відразу в 47 залах. Таким чином, охоплення фільму скоротилось практично вдвічі в порівнянні з попереднім тижнем.

Український прокат фільму «Заклинателька акул» можна сміливо назвати провальним. Слабка рекламна кампанія і при цьому скромна кількість копій (47 в прем'єрний вікенд) вилилося у вельми скромну касу. У всьому СНД картина зібрала трохи більше $ 700 тис. при бюджеті в $ 25 млн. Таким чином, «Заклинателька ...» - претендент № 1 на виліт з цього рейтингу.

За підсумками наближчих вихідних її місце в топ 10 займе анімація «Пірати: банда невдах». Також шанси на місце в топ-10 найприбутковіших стрічок мають такі прем'єри, як комедія «1+1» і російсько-українська картина «Матч».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...