загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (26 - 29 квітня 2012)

( Голосів ) 


Топ-10 фільмів українського прокату зібрали за останній вікенд $ 512,06 тис., що на 63,4% менше результату попередніх вихідних. На сьогоднішній день це найбільше зниження українського бокс-офісу.

Двома головними причинами зниження обсягу зборів є сезонний спад глядацької активності, а також відсутність яскравої прем'єри, здатної заманити людей у ​​кінотеатри.

Другий тиждень поспіль лідерство у вітчизняному прокаті утримує блокбастер «Морський бій». У бокс-офісі по всьому СНД картина також лідирує, зібравши вже $ 18,79 млн.

Каса цієї стрічки за останній вікенд скоротилася в 3,4 рази. При цьому кожна його копія зібрала в Україні $ 2,09 тис. за те, що тижнем раніше її заробіток становив $ 7,14 тис.

Поступово в прокаті набирають вагу комедії - це найбільш популярний в літній час жанр. На цей раз в топ-десятці вітчизняного бокс-офісу вперше з початку року виявилося відразу п'ять картин цього жанру (якщо не вважати комедійну анімацію «Пірати»).

«Право на ліво» потрапило в топ-десятку лише завдяки загальному спаду бокс-офісу, адже з касою в $ 6,6 тис. фільм потрапляє в цей рейтинг досить рідко. Ще рідше в цьому рейтингу виявляється французький фільм. На руку цій картині зіграла популярність виконавця головної ролі Жана Дюжардена. Не менш важливим стало й те, що картина на момент прем'єри в Україні не була доступна для скачування в інтернеті. Так, наприклад, більш успішна і в комерційному і в творчому плані французька стрічка «1+1» не може похвалитися подібними зборами через те, що ще задовго до прем'єри вже була у вільному доступі на торрентах.

Істотно скоротилася кількість копій комедії «Американський пиріг 4: Знову разом», яка поступилася своєю позицією на користь нових релізів. Так, 24 кінозали припинили показ цієї стрічки.

Найбільше ж скорочення кількості копій продемонструвала комедія «Оголена спокуса», атмосфера якої, упереміш з типовим американським гумором український глядач не оцінив. Тому відразу 30 екранів відмовилися від цього фільму.

Невдало себе показав і фільм жахів «Жінка в чорному» - попит на цей жанр помітно знизився, на відміну від зимового періоду.

Десятку лідерів українського прокату на наступному тижні покине «Гнів титанів». На сьогоднішній день картина зібрала по всьому СНД $ 23,92 млн. У рейтингу найбільш дохідних фільмів в СНД з початку року це другий результат після «Джона Картера».

В цілому цей рейтинг позначився значним перекосом у бік лідера. Так, що увінчує топ-10 «Морський бій» зібрав майже в сто разів більше, ніж «Гнів титанів», який посів у ньому останній рядок.

Абсолютним фаворитом наступного вікенду стане картина «Месники» - одна з найбільш очікуваних прем'єр травня. Непогані шанси також у бойовика «Захисник», який тижнем раніше вийшов на екрани в інших країнах СНД і зайняв за підсумками прем'єрного вікенду друге місце в рейтингу зі зборів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...