загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (3 - 6 травня 2012)

( Голосів ) 


Топ-10 фільмів українського прокату зібрали за останній вікенд $ 1,287 тис., що на 151,5% більше результату попередніх вихідних. Настільки істотне зростання сталось лише за рахунок «Месників», які вже встигли переполошити міжнародний бокс-офіс, а тепер добралися і до України.

У цьому рейтингу фільм «Месники» значиться, як стрічка, яка в прокаті вже другий тиждень. Проте перший уїкенд цей блокбастер залишався в обмеженому прокаті в кінотеатрах IMAX і вибраних екранах всього декількох кінотеатрів. Але, незважаючи на те, що фільм демонструвався не більше ніж на 10-15 екранах, він зміг зібрати більше $ 200 тис.

Кожна копія фільму отримала в середньому $ 7,46 тис. - стільки не змогли зібрати всі разом узяті копії фільмів, які займають останні три позиції в нашому рейтингу.

У міжнародному прокаті стрічка за підсумками минулих вихідних зібрала вже $ 447 400 000, а у себе на батьківщині - $ 207,4 млн. Враховуючи, що картина третій тиждень поспіль не знижує темпи касових зборів, у неї є непогані шанси стати 11 фільмом в історії кіно, який отримав в прокаті більше $ 1 млрд.

Фільмам з Джейсоном Стетхем продовжує не везти в прокаті. То стрічка з його участю залишається в тіні більш гучної прем'єри, як на цей раз вийшло з «Захисником». То картина зі Стетхем випадає на час, коли відвідуваність кінотеатрів помітно знижується, як це було з минулорічним «Професіоналом».

Втричі скоротилися українські збори фільму «Морський бій», у зв'язку з чим 20 кінозалів припинили його покази. У загальносвітовому прокаті стрічка, нарешті, перейшла межу в $ 200 млн.

Незважаючи на те, що анімація «Пірати! Банда невдах» отримала в цей раз практично вдвічі менше, ніж на попередніх вихідних, кількість копій фільму скоротилося всього на три одиниці. Подібна негнучкість прокатника B&H почасти пояснюється тим, що йому просто нічим компенсувати прогалину в секторі анімаційних фільмів. Так, найближчий фільм, розрахований на цю ж аудиторію - «Мадагаскар 3» - вийде на екрани лише через місяць.

Єдина російська картина в рейтингу «Матч» зібрала в Україні відносно невелику суму в порівнянні з іншими країнами СНД. Це сталося почасти через скандал навколо прем'єри фільму. Так, якщо загалом у країнах Співдружності картина зібрала 1,065 млн., то на Україну припала лише п'ята частина цього бокс-офісу. Звичайно ж в нашій країні збирається приблизно чверть каси усього СНД.

«Жінка в чорному» зібрала більше, ніж за попередній уїкенд, незважаючи на те, що кількість копій фільму скоротилося вдвічі, лише тому що в українському прокаті практично не залишилося фільмів жахів крім цієї стрічки.

Найбільше скорочення копій в десятці продемонстрував «Титанік 3D», який тижнем раніше показувався в 36 кінозалах, а тепер - всього в 11-ти.

На наступному тижні лідерство повинна перехопити картина «Похмурі тіні».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...