загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (24 - 27 травня 2012)

( Голосів ) 


Топ-10 фільмів українського прокату зібрали за останній вікенд $ 2,041 тис., що на 118,3% більше результату попередніх вихідних. Стрибок в бокс-офісі стався через ажіотаж навколо «Людей у чорному-3», які забезпечили близько 80% зборів в українських кінотеатрах за останні вихідні.

З початку року це вже третій раз, коли загальна каса вітчизняного бокс-офісу перевалює за $ 2 млн. Уперше таке сталося в перший уїкенд року (4-7 січня), коли на екранах йшли фільми: «Шерлок Холмс: Гра Тіней»,«Іван Царевич і Сірий Вовк» і «Про що ще говорять чоловіки», кожен з яких зібрав більше $ 400 тис.
Рекордні ж на сьогоднішній день $ 2,885 млн. топ-10 українських прем'єр зібрав в уїкенд 8-11 березня, коли вийшли в прокат «Джон Картер» і «8 перших побачень», кожен з яких зібрав більше $ 1 млн.

Однак якщо в згаданих випадках рекордні збори забезпечували збори двох і більше фільмів, то на цей раз стрибок в бокс-офісі цілком забезпечив один фільм. Так, кожна копія «Людей у чорному-3» за прем'єрний український вікенд зібрала $ 12,6 тис.

Непоганою підмогою для касових зборів картини став її реліз в мережі кінотеатрів IMAX, які привнесли в загальну касу його зборів по всьому світу $ 7,4 млн. В цілому ж стрічка зібрала $ 133,2 млн. у міжнародному прокаті.

Стартувавши в прокаті не найкращим чином «Похмурі тіні» зібрали у всьому світі на сьогоднішній день $ 172 млн. при загальному бюджеті - $ 150 млн. Враховуючи, що стрічка вже четвертий тиждень перебуває в прокаті - результат далеко не найкращий.

«Месники» стали 11-тим фільмом в історії, що зібрав понад $ 1 млрд. і при цьому продовжує збільшувати свою касу. Через місяць після прем'єри стрічка зібрала в загальносвітовому прокаті додатково $ 24 млн.

Цей блокбастер став найкасовішим фільмом в СНД в період з початку року. У загальній складності каса стрічки в країнах співдружності склала $ 44,9 млн. Це майже на $ 10 млн. більше, ніж зібрав «Джон Картер», що займає другий рядок у цьому рейтингу.

Незважаючи на те, що зазвичай в теплі місяці року набирають популярності комедії, за підсумками минулого вікенду лише одна комедія в чистому вигляді потрапила в десятку найкасовіших фільмів - « Чого чекати, коли чекаєш дитину».

Через те, що сьогодні в прокаті з'явився дефіцит мелодраматичних («жіночих») фільмів, «Щасливчик» трохи піднявся в рейтингу. Адже на даний момент він став чи не єдиною більш-менш свіжою стрічкою від цього жанру.

З цієї ж причини вже більше місяця залишається в десятці бокс-офісу та анімація «Пірати: Банда невдах». Проте вже 14 червня в прокаті з'явиться «Мадагаскар 3», який обіцяє не тільки перехопити це звання, а й у кілька разів перевершити прибуток цієї пластилінової анімації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...