загрузка...

Огляд українського бокс-офісу (14 - 17 червня 2012)

( Голосів ) 


Топ-10 фільмів українського прокату зібрали за останній вікенд $ 1,337 млн., що на 38,36% менше результату попередніх вихідних. Другий тиждень дві третини зборів у вітчизняних кінотеатрах продовжує забезпечувати «Мадагаскар 3".

Незважаючи на те, що чемпіонат Євро-2012 вніс суттєві поправки у графік прем'єр, а відвідуваність кінотеатрів помітно знизилася, український бокс-офіс в уїкенд (7 - 10 червня) подолав планку в $ 2 млн. Досягти таких показників цього рейтингу вдалося лише в четвертий раз з початку року.

Левову частку зборів забезпечила анімація «Мадагаскар 3». При цьому якщо в уїкенд (7 - 10 червня) дохід цієї стрічки склав 69% загальних зборів усіх фільмів в рейтингу, то на минулих вихідних (14-17 червня) - 72%.
Прекрасні збори цієї анімації забезпечили добре спланована рекламна кампанія, широка популярність попередніх двох фільмів франшизи, а також велика кількість прокатних копій.
«Мадагаскару 3» було достатньо всього двох тижнів, щоб дістатися до другого рядка найприбутковіших фільмів в СНД. У країнах співдружності картина отримала трохи більше $ 39 млн. При цьому «Месники», які на сьогоднішній день залишаються найбільш касовою стрічкою СНД, зібрали $ 45,8 млн. З огляду на динаміку зборів «Мадагаскару 3», анімація може вийти на перше місце в цьому рейтингу вже за підсумками наступних вихідних.

Стрічка «Люди в чорному 3» на сьогоднішній день міцно утвердилася на позиції самого дохідного фільму в українському прокаті з початку року. Так, українські кінотеатри принесли картині $ 3,469 млн. Після чотирьох тижнів прокату блокбастер починає поступово здавати позиції в прокаті - 23 кінозалу припинили його показ.
Єдиним фільмом, дотягнувшись до топ-10 найкасовіших стрічок став мюзикл «Рок на віки», який навіть у свій прем'єрний вікенд показав досить посередній результат.

Найбільше ж скорочення копій продемонструвала комедія «Диктатор» - відразу 28 екранів припинили показ цієї стрічки, при тому, що тільки 25 продовжують її крутити. Настільки різке зниження інтересу до неї викликано тим, що у фільму з'явився сильний конкурент у вигляді комедійної анімації «Мадагаскар 3», а також тому що на шостому тижні прокату «Диктатор» вже вичерпав свій потенціал.

Примітно, що в цей рейтинг не потрапила жодна «літня комедія», які зазвичай забезпечують істотну частину зборів в жарку пору року. Ідеально підпадаюча під цей жанр стрічка «Чого чекати, коли чекаєш дитину» ще утримувалася в рейтингу лише на позаминулому уікенді (7 - 10 червня).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...