загрузка...
Дивитись фільм (трейлер) Вуличнi танцi 2 онлайн Дивитись фільм (трейлер) Вуличнi танцi 2 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вуличнi танцi 2 / Уличные танцы 2

  • Оригінальна назва: StreetDance 2
  • Рік: 2012
  • Країна: Німеччина , Велика Британія
  • Актори: Джордж Семпсон, Софія Бутеллі, Фальк Хеншель, Том Конті, Стефані Нгуйен, Елла Реггі, Джеймс Майкл Ранкін, Елізабетта Ді Карло, Лі Кревен
  • Режисер: Макс Джива , Данія Пасквіні
  • Сценарист: Джейн Інгліш
  • Продюсер: Аллан Нібло , Джеймс Річардсон , Хеннінг Фербер
  • Жанр: мелодрама , музика
Проголосувати
(3 голосів)


Фільм «Вуличні танці-2» в 3d (режисери Макс Джива і Данія Пасквіні) - милий і добрий фільм про підлітків, де багато танців, любові, дружби і  труднощів. 

За сюжетом вуличний танцюрист Еш жадає реваншу за програш на конкурсі вуличних танців, для чого хоче зібрати команду, якій не буде рівних. Під час своїх пошуків він зустрічає Єву - танцівницю латиноамериканського напрямку, і, зрозуміло, закохується в неї. Це якщо в загальному і цілому. Але показано це все настільки «крізь і між», на тлі танців, що деяким взагалі може здатися, що у фільму просто немає сюжету. Але це не так - він просто стандартний і банальний, але більшого в таких фільмах і не потрібно. Вони ж в основному про танці і подолання обставин, і тільки потім - про дружбу, любов та інші відносини. На геніальність сюжету режисери і сценаристи як би і не претендували, а в тому вигляді, в якому він є, його цілком досить. Тут важливіше красива картинка, а вона є, і її багато. 

Красиві, підкачані хлопці знову танцюють, ніхто нікому не б'є морди, немає тут і якихось лиходіїв, які намагаються захопити світ (це було б вкрай дивно). Але є люди, у яких своя мрія. Мрія завоювати світ, своїм танцем, завоювати свій внутрішній світ і вразити самого себе, працюючи не стільки на публіку, скільки на внутрішній, духовний світ.

Ця ж духовність пронизує всю картину і передається не через класичну музику Баха чи Моцарта, а саме через сучасні пісні, задіяні в картині.

Всі танці високотехнічні, але дивишся не стільки заради них, скільки заради цієї невловимої серцевини, коли головних героїв хочеться обійняти під час перемоги, а посварених закоханих окремо притиснути до себе і заспокоїти.

Це і є «Вуличні танці» - божевільний і щирий фільм, що заряджає енергією справжніх, вуличних танців.

Коментарі відвідувачів

загрузка...