загрузка...
Дивитись фільм (трейлер) Світ забуття (Облівіон) онлайн Дивитись фільм (трейлер) Світ забуття (Облівіон) онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Світ забуття (Облівіон) / Обливион

  • Оригінальна назва: Oblivion
  • Рік: 2013
  • Країна: США
  • Актори: Том Круз, Морган Фріман, Ольга Куриленко, Микола Костер-Вальдау, Мелісса Лео, Андреа Райзборо, Зої Белл, Джеймс Роулінгс, Ліндсей Кліфт, Джейла Мур
  • Режисер: Джозеф Косинські
  • Сценарист: Джозеф Косинські , Карл Гайдусек , Майкл Арндт
  • Продюсер: Пітер Чернін , Ділан Кларк , Дункан Хендерсон
  • Жанр: фантастика , бойовик
Проголосувати
(10 голосів)


Фільм «Світ забуття» Джозефа Косинські оповідає про постапокаліптичний світ, в якому люди через забруднення Землі змушені покинути планету і обживати нові місця. У головних ролях знялися Том Круз, Морган Фрімен, Ольга Куриленко, Андреа Райзборо.

Головний герой картини - Джек - колись був відважним солдатом. У новому світі він освоїв іншу професію: хлопець лагодить космічні кораблі, на яких люди спускаються на Землю в пошуках артефактів. Джек і сам часто бере участь у таких експедиціях. Треба сказати, що хоча Земля і стала непридатна для проживання живих істот, але на ній залишилася маса корисних речей, необхідних для людства, тому сміливцям доводиться відвідувати змінену до невпізнання планету.

Під час однієї з таких вилазок Джек знаходить космічний корабель, який зазнав аварії. Механік не може пройти повз апарата і починає його досліджувати. Виявляється, що в зорельоті знаходиться прекрасна дівчина. Розбудивши незнайомку, Джек починає ставити їй питання. Красуня стверджує, що вона землянка, однак вона не може зрозуміти, що сталося з її будинком. Механік розповідає про катастрофу і забирає жінку з собою в небесні міста, де тепер живуть люди.

Джек губиться в здогадах: як сталося так, що дівчина не знає про долю, яка спіткала людство? Гостя пояснює це тим, що багато років тому вона відправилася в експедицію на Марс. Розмова з новою знайомою породжує безліч питань, на які Джек хоче знайти відповіді. Цілеспрямований механік ставить перед собою завдання розібратися в цій заплутаній історії і з'ясувати, хто ж насправді є ця таємнича дівчина.

Схожі матеріали (по тегу)

Коментарі відвідувачів

загрузка...