загрузка...
Більше в даній категорії: « Мiсце пiд соснами / Место под соснами
Дивитись фільм (трейлер) Легенда №17 онлайн Дивитись фільм (трейлер) Легенда №17 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Легенда №17

  • Оригінальна назва: Легенда №17
  • Рік: 2013
  • Країна: Росія
  • Актори: Данило Козловський, Олег Меньшиков, Володимир Меньшов, Роман Мадянов, Світлана Іванова, Алехандра Грепі, Борис Щербаков, Гец Отто, Дарина Екамасова, Олександр Рагулін
  • Режисер: Микола Лебедєв
  • Сценарист: Михайло Местецький , Микола Куликов , Микола Лебедєв
  • Продюсер: Леонід Верещагін , Антон Златопольський , Микита Міхалков
  • Жанр: спорт , драма
Проголосувати
(2 голосів)


Спортивна драма «Легенда № 17» про легендарного хокеїста збірної СРСР Валерії Харламова триває більше двох годин. До речі кажучи, великий хронометраж цієї картини аж ніяк не здається таким під час перегляду. Історія висхідної зірки радянського хокею, історія її тріумфу буде цікава навіть людям, які не цікавляться хокеєм. І тут найголовніша заслуга, звичайно ж, сценаристів, оператора і акторського складу.

Життя будь-якої людини не обмежується тільки роботою або родиною. У «Легенді № 17» всі ці лінії, немов побічний і головний квести, грамотно скомпоновані. Ми спостерігаємо за становленням Харламова як хокеїста, але нас також тримають в курсі з приводу його любовних відносин, конфліктів з партією, відносин з батьками, друзями та колегами. Причому ці нібито другорядні подробиці повідомляються у вигляді окремих, але помітних деталей, красномовних кадрів, коротких, але по-своєму змістовних реплік.

Фільм знятий дійсно красиво, і віриться, що дія відбувається в радянський час. Майстерно прописані персонажі, чудове художнє обрамлення зі сцен атаки Харламова у матчі СРСР - Канада та двобою його дядька з биком в Іспанії, чудово почуття дежавю у героя, коли він чекає в аеропорту свого рейсу до Канади, приємні зустрічі з коханою, які наче влаштовує доля -лиходійка всупереч упертій волі героїв. Дуже радує така увага творців до будь-якого штриху в сюжетному малюнку. Практично кожна дрібниця співвідноситься з якоюсь подією, при цьому така скрупульозність не дратує. Одного разу лише сценаристи злегка перегнули палицю зі сценою, де Тарасов, якому не пощастило супроводжувати свою команду до Канади на матч, співпереживає своїм вихованцям і уявляє паралельно з телетрансляцією їх протистояння з канадцями на баскетбольному майданчику, розмахуючи прутиком, немов ключкою. Виглядає це притягнуто, зайво театрально, але Меньшикову така екранна поведінка йде, хоч, здається, вона й не зовсім доречна.

Схожі матеріали (по тегу)

Коментарі відвідувачів

загрузка...