загрузка...

Трускавецький міжнародний фестиваль «Золота пектораль»

( Голосів ) 


Трускавецький міжнародний фестиваль «Золота пектораль»Третій щорічний Трускавецький міжнародний фестиваль «Золота пектораль» відкриється в цьому році 16 травня. Фестиваль триватиме 4 дні, місце проведення - традиційно в готельному комплексі «SPA Женева».
За нашими даними, фестиваль обрав напрямок документального та ігрового кіно, заснованого на реальних подіях. В рамках фестивалю будуть представлені два блоки програми: для професіоналів (конкурсні фільми) і для гостей та мешканців курортного Трускавця.
Професійний блок програми фестивалю сприяє формуванню міжнародного іміджу фестивалю, залучення продюсерів, режисерів, акторів, студентів-кінематографістів, а також преси.
Другий блок програми носить розважальний характер і буде цікавий всім глядачам, які прагнуть хорошого відпочинку та естетичного задоволення.

Фільми на фестивалі будуть представлені в трьох категоріях:
- Tru.Doc (документальні фільми тривалістю від 45 хвилин),
- Tru.Film (ігрові фільми від 45 хвилин),
- Tru. Short (короткометражки до 55 хвилин).

Також передбачаються позаконкурсні покази. Що ж стосується відбору картин для конкурсної програми, який проводитимуть до 10 квітня, то в ньому зможуть взяти участь стрічки, зняті після 1 січня 2010 року на професійних студіях, телеканалами або в кіношколах.
Нововведенням кінофоруму цього року стане конкурс сценаріїв, присвячених історії, місцевості та сучасності Західного регіону України, в рамках позаконкурсної програми.

Варто почитати

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Jacvatimb 24.02.2018, 02:17
Canada No Prescription Propecia Finasteride Donde Puedo Comprar Fruta Acai Priligy Cost cialis price Levitra Bayer Prospecto
Цитата
 
загрузка...