загрузка...

«Істальгія» виходить в український прокат

( Голосів ) 


«Істальгія»Фільм українсько-німецько-сербського виробництва «Істальгія» з'явиться у вітчизняних кінотеатрах 30 травня. Дебютну кінороботу українки Дар'ї Онищенко восени показували в Києві на кінофестивалі «Молодість».

Тоді «Істальгія» була єдиним українським учасником основного конкурсу фестивалю, але залишилася без нагород. Після цього фільм демонстрували більш ніж на 10 різних європейських кінооглядах. У тому числі і студентських. Адже це не просто повнометражний дебют Онищенко, але і її випускна робота для Мюнхенської академії кіно і телебачення.

«Істальгія» - соціальна драма, дія якої розгортається у трьох містах: Києві, Мюнхені та Белграді. У центрі сюжету конфлікт між старим поколінням, які вибрали еміграцію, і молодим, які не вирішили, чи варто їхати. У Німеччині знайомляться самотні емігранти Руслана та Владан. В Україні син Руслани сумнівається, чи кидати друзів і норовливу дівчину заради поїздки за кордон. А в Сербії щасливо живе з коханою син Владана. У картині знялися австрійська кінозірка Карл Марковіц з оскароносних « Фальшивомонетників », росіянин Іван Добронравов , який грав у « Поверненні » Андрія Звягінцева , Олексій Горбунов та Ніна Ніжерадзе .

Сюжет картини частково заснований на особистих переживаннях режисера. Онищенко кілька років тому виїхала з України на навчання, обзавелася сім'єю в іншій країні, але батьківщину остаточно не покинула.

«Істальгію» зняли за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Саундтреком до фільму стала пісня групи «Бумбокс» Nevertheless. За кадром звучать і інші композиції цього ансамблю.

Варто почитати

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 profile7843 30.10.2018, 16:11
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://pickupguild.ru/images/photos/16679/2127/f3f3ac1782978142d1c38b65.jpg
Цитата
 
загрузка...