загрузка...

Гучний «Сталінград» Бондарчука став першим у списку найбільш касових російських фільмів

( Голосів ) 


uafilm.com.ua

Героїчна військова сага «Сталінград» режисера Федора Бондарчука продовжує радувати своїх творців. Поки стрічка підкорює світ, на батьківщині вона продовжує ставити нові касові рекорди.

Згідно з даними, наведеними порталом Kinobusiness.com., перша російська картина у форматі IMAX 3D «Сталінград» стала найкасовішим російським фільмом за всю новітню історію вітчизняного кінематографа.  Стрічка вийшла в широкий прокат 10 жовтня 2013 року і кілька тижнів займала лідируючу позицію.

Загальні касові збори «Сталінграда» вже перевищили 50 мільйонів американських доларів. Тим самим стрічка знову підтверджує своє лідерство і впевнено обходить «Іронію долі. Продовження», повідомляє кінокомпанія WDSSPR, що займалася виробництвом і прокатом «Сталінграда». 

Нагадаємо, що в 2008 році «Іронія долі. Продовження» режисера Тимура Бекмамбетова зуміла заробити 49,9 мільйонів доларів і стати касовим лідером російського кінематографа.

Також варто відзначити, що днями в рамках Міжнародного кінофестивалю у Римі відбулася міжнародна прем'єра «Сталінграда» Федора Бондарчука. 

Варто почитати...

Новини шоу-бізнесу

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...