загрузка...

Кількість фільмів про насильство і вбивства збільшилася в чотири рази

( Голосів ) 


uafilm.com.ua

Американські аналітики провели дослідження з підрахунком кількості сцен насильства у фільмах, знятих в США за останні шість десятиліть. Висновки виявилися досить сумними - за 60 років кількість сцен з кров'ю і вбивствами зросла вчетверо.

До уваги бралися найуспішніші в комерційному плані фільми, що вийшли на екрани після 1950-го року.
Ініціатором і натхненником такого дослідження став лауреатом Шнобелівської премії 2013 Бред Бушмен - вчений з Університету штату Огайо і його колеги. В ході дослідження групою Бушмена було вивчено і проаналізовано 915 кінострічок, найбільш популярних у США в період з 1950 по 2012 роки.

Всі фільми були розділені, згідно з прийнятою в США градації: G - фільми без обмежень, PG - дітям рекомендується дивитися фільм з батьками, PG-13 - діти до 13 років допускаються на фільм тільки з батьками, R - підлітки до 17 років допускаються на фільм тільки з батьками. 

З'ясувалося, що фільми категорії PG-13 найбільш популярні: 7 з 10 найбільш успішних фільмів 2012 року відносились до цієї категорії, відзначають вчені. Цей факт підтверджує тезу про те, що з кожним роком запит аудиторії на фільми зі сценами насильства зростає.

Після проведеного дослідження, вчені підтвердили, що кількість сцен насильства у фільмах збільшилася майже вчетверо з 1950 по 2012 роки. При цьому з 1985 року, коли були визначені категорії для перегляду, кількість сцен насильства із застосуванням вогнепальної зброї не збільшилася ні в одній категорії, крім PG-13. Виходить, що найбільш вразливою категорією глядачів до насильства у фільмах є діти, віком до 13 років. 

Варто почитати...

Новини шоу-бізнесу

Додати коментар

Захисний код
Оновити

загрузка...