загрузка...
Дивитись 10 бажань онлайн Дивитись 10 бажань онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

10 бажань / 10 желаний

  • Оригінальна назва: 10 бажань
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Алан Бадоєв
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


На українському телеканалі ТЕТ відбулася прем'єра нового шоу «10 желаний / 10 бажань». Арт-продюсером, режисером і ведучим нової програми став Алан Бадоєв, який відомий глядачам по участі в шоу «Орел або Решка», де також брала участь його дружина Жанна Бадоєва. Тим, кому з якоїсь причини не вдалося подивитися передачу по телебаченню, видається прекрасна можливість заповнити цю прогалину. На нашому сайті ви зможете дивитися всі випуски шоу «10 желаний / 10 бажань» в режимі онлайн. У міру виходу нових випусків вони будуть з'являтися і у нас.

Формат шоу досить незвичайний і цікавий. У передачі беруть участь дві дівчини. Для відбору претенденток було проведено кастинг, на участь в якому поштою надійшло більше тисячі заявок. В результаті були відібрані 20 претенденток, які взяли участь у зйомках першої передачі. У відборі брали участь зірки шоу-бізнесу Макс Барських, Кіше та група «ДіО.фільми».

В результаті були відібрані дві дівчини, які візьмуть участь в основному дійстві. Причому за своїм життєвими принципами це зовсім різні люди, що за задумом творців внесе додаткову інтригу в хід шоу.

Згідно з форматом програми, двом учасницям дається картка, на якій є сума 100 000 доларів. На ці гроші їм слід втілити в життя свої найзаповітніші бажання. Бажання можуть бути самі сміливі, і їх реалізація буде предметом зйомок. Приміром, одна з учасниць мріяла про яке-небудь екзотичне блюдо. Для реалізації знімальна група виїхала в Африку в район, де живе плем'я масаї. У цього племені є блюдо, в якому кров корови змішується з парним молоком і все це їдять на світанку. За словами учасників, вони отримали незабутні враження.

У такому ж дусі будуть реалізовуватися і інші бажання учасниць. Однією з умов є те, що сказати про те, що мрія збулася можна, тільки якщо для її втілення учасницями було докладено спільні зусилля. Шоу передбачає подорожі в різні країни і буде у великій мірі документальним.

Коментарі відвідувачів

загрузка...