загрузка...
Дивитись 10 самих онлайн Дивитись 10 самих онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

10 самых / 10 самих

  • Оригінальна назва: 10 самых
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Лера Кудрявцева
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Телеканал МузТВ завжди радує глядачів різними подробицями з життя зірок, і знаходять на цьому терені величезну аудиторію. Люди люблять дивитися на життя тих, кого часто показують по телебаченню і впізнають на вулицях. Побачивши передачу «10 самих», глядачі дізнаються рейтинг зіркових досягнень в різних областях.

А допоможе в цьому наш онлайн кінозал, де ви зможете вибрати цікавить випуск і приступити до його перегляду в зручний для себе час. Це вигідно відрізняє такий спосіб перегляду від телевізійного - передача йде в певний час, і далеко не кожен, хто цікавиться зоряним життям, має можливість подивитися це пізнавальну розважальну передачу від російського музичного телеканалу.

Зіркове життя передбачає постійне перебування на очах у публіки, під прицілом телекамер і фотоапаратів, під пильними поглядами оточуючих, які не забудуть поділитися побаченим з друзями та знайомими. Так і народжуються неймовірні чутки - як відомо, інформація при проходженні від людини до людини може спотворюватися до невпізнання. Однак досить часто чутки про себе поширюють самі зірки, підтримуючи таким чином суспільний інтерес до своєї персони. Тут можна бачити вияв піар-технологій.
Чутки ці найчастіше дуже далекі від творчої діяльності зірки, і можуть стосуватися таких сфер життя, які звичайна людина воліє не виставляти напоказ.

Але зірка - це абсолютно інший світогляд і інші життєві цілі. Ставши одного разу знаменитим, необхідно залишатися таким як можна довше. У одних це виходить само собою, а іншим доводиться постаратися. Передача «10 самих» розповість глядачам про різні аспекти зіркового життя у вигляді рейтингу. Теми можуть бути як позитивні, на зразок десятки самих фігуристих зірок, так і негативні, начебто десятки найскандальніших зоряних розставань. Втім, публіці цікаво будь-яка згадка про відомих людей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...