загрузка...
Більше в даній категорії: « 3 тайм 4 весілля / 4 свадьбы »
Дивитись 3S Press-клуб онлайн Дивитись 3S Press-клуб онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #1 Николай 14.12.2015, 13:23
Предлагаю, вместо того, чтобы собирать представителей со всех областей Украины, не понятно по какому принципу, приглашать в студию не только депутатов ВР, а и представителей других политических движений, чтобы народ имел возможность с ними поближе познакомиться. А голосование проводить с участием всех зрителей путём СМС, за символическую плату 3 или 5 гривен. Тем самым Вы не только решите свои материальные проблемы, но дадите возможность большинству жителей Украины участвовать в Вашей передаче.
P.S. Считаю не справедливым не приглашать к участию в Ваших передачах представителей такой крупной партии как "СВОБОДА".
Цитата
 

3S Press-клуб

  • Оригінальна назва: 3S Press-клуб
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Савік Шустер
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Оригінальний проект Студії Савіка Шустера (Savik Shuster Studio, 3S), присвячений професійному спілкуванню тих, хто створює для рядового телеглядача новинні сюжети і дослідження тієї чи іншої проблеми з точки зору журналіста. Глядачі російського телевізійного простору могли дивитися подібну передачу на одному з російських телеканалів, даний формат є повністю розробкою студії 3S. Передачу «3S Прес-клуб» відвідувачі нашого сайту можуть побачити в режимі онлайн, вибравши для цього слушний для себе час.

Ідея програми полягає в наступному. У студії збирається група журналістів. Їх розсаджують за столиками та пропонують напої. Все зроблено для того, щоб гості відчули себе невимушено. В ході передачі буде показано кілька попередньо відібраних сюжетів, створених колегами спеціально для студії 3S, так і для сторонніх передач. Кожен сюжет після показу обговорюють присутніми в студії, і в суперечці як завжди знаходять спільну думку про щойно побачене і почуте.

Професійні акули пера, камери та мікрофони завжди знайдуть в матеріалах своїх колег те, що звичайна людина не в змозі розгледіти в силу своєї некомпетентності в тонкощах професії журналіста. Це можуть бути як переваги, так і недоліки, але думка колег в будь-якому випадку буде цікава авторам демонстрованих сюжетів, серед яких є як професійні журналісти з великим досвідом, так і студенти факультетів журналістики. Для останніх ця робота є однією з перших проб «пера», і яких дуже цікавить думка кращих представників професії в країні.

Проект покликаний створити якесь співтовариство журналістів, де колеги зможуть спілкуватися на цікаві теми, обговорювати роботи своїх колег і виставляти на загальний суд власні роботи. Адже кожен журналіст примітний саме власними проектами.

Коментарі відвідувачів

загрузка...