загрузка...
Більше в даній категорії: « 6 кадрів / 6 кадров 90х60х90 »
Дивитись 90 хвилин онлайн Дивитись 90 хвилин онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

90 минут / 90 хвилин

  • Оригінальна назва: ----
  • Рік: 2010
  • Країна: ----
  • Актори: Георгий Черданцев
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


Передача «90 хвилин» - це спільний проект телеканалу «Наш футбол» і студії «НТВ-Плюс». Програма має формат ток-шоу і раніше виходила на каналі «Наш футбол» кожен понеділок у вечірній час. Сьогодні ж передача виходить в прямому ефірі відразу після того, як закінчуються недільні матчі російського футбольного чемпіонату, що, безсумнівно, є більш зручним для вболівальників. Дивіться популярне футбольне ток-шоу «90 хвилин» на нашому сайті в онлайн режимі.

Ведучим цієї програми є Георгій Черданцев - професійний спортивний коментатор, в колишньому футболіст, який грав в клубі «Спартак-2». Георгій Чарданцев є відомою особистістю в світі футболу. Разом з Василем Уткіним він вів програму «Футбольний клуб» і є автором програми «Зворотній відлік», що виходить на телеканалі «НТВ-Плюс». У 2001 році Георгій отримав звання в номінації «Кращий коментатор» за версією РФС «Стрілець».

У програмі «90 хвилин» беруть участь не тільки відомі коментатори, але і зірки футболу. Разом з Георгієм вони аналізують події російського футбольного чемпіонату і розповідають про подробиці футбольного життя країни. Також у передачі відбувається інтерактивне голосування щодо головної футбольної теми тижня.

Починаючи з вересня 2011 року, формат передачі був змінений. Хронометраж програми був значно збільшений, що спричинило за собою зміну назви. Тепер програма називається «90 хвилин Плюс». Також з програми зникла не дуже популярна рубрика «Огляд туру», а кількість гостей, запрошених на ток-шоу, помітно збільшилася.

Завдяки цим змінам, програма дозволяє робити більш детальний та повний огляд всіх матчів російського чемпіонату з футболу. Якщо ви є шанувальником однієї з футбольних команд і дуже цікавитеся футбольним життям країни, то ця передача обов'язково вам сподобається!

Коментарі відвідувачів

загрузка...