загрузка...
Більше в даній категорії: « 90 минут / 90 хвилин After Live »
Дивитись 90х60х90 онлайн Дивитись 90х60х90 онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

90х60х90

  • Оригінальна назва: 90х60х90
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Марія Командна, Катерина Кірільчева
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


Проект спортивного телеканалу «Росія-2» з такою незвичайною назвою для передачі про спорт цікавий тим, що ведучими в ньому є представниці прекрасної статі. Глядачі можуть дивитися як дівчата справляються з не зовсім звичайною для себе роллю на нашому сайті. Ви побачите передачу «90х60х90» в нашому віртуальному кінозалі в режимі онлайн, який дозволяє вибирати час перегляду довільно. Те ж саме стосується і випуску передачі.

Незважаючи на те, що жінки стали займатися суто чоловічими видами спорту, такими як стрибки з жердиною в легкій атлетиці чи футболом, передачі про спорт ведуть в основному чоловіки. Поодинокі винятки можуть стосуватися спортивних розділів новин або передач про виключно жіночі види спорту, на зразок художньої гімнастики чи синхронного плавання.

Якщо мова заходить про футбол, то ведучим чомусь завжди виявляється чоловік. Мабуть, в цьому є певний сенс, оскільки пристрасть чоловіків до цього виду спорту часто стає причиною сварок в сім'ї, що не додає йому популярності у прекрасної половини людства. Але дівчата, які ведуть передачу «90х60х90» з цим не згодні. На їхню думку, жінка може нітрохи не гірше розбиратися в тонкощах футболу, та й інших видах спорту, шанувальниками яких є в основному чоловіки.

Багато чоловіків скажуть, що нічого доброго з цього не вийде, але подивившись передачу, більшість змінить свою думку. Передачу «90х60х90» ведуть Катерина Кірільчева і Марія Командна, які абсолютно невимушено міркують про спортивні види, в знання яких навряд чи прийде в голову запідозрити середньостатистичного чоловіка.

Цей проект не є виключенням, яке лише підтверджує усталене правило. Дівчата цілком серйозно готуються до кожної передачі, і проявляють достатню компетентність у питаннях різних єдиноборств. У цьому могли переконатися і гості передачі.

Коментарі відвідувачів

загрузка...