загрузка...
Більше в даній категорії: « American Idol Big Brother »
Дивитись America's Next Top Model онлайн Дивитись America's Next Top Model онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

America's Next Top Model

  • Оригінальна назва: America's Next Top Model
  • Рік: 2012
  • Країна: ----
  • Актори: Тайра Бенкс
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(13 голосів)


Хто може встояти перед цією красою, здатної покорити серця чоловіків і захопити бажання жінок? Хоча, далеко не завжди зовнішні якості грають вирішальну роль у подальшому розвитку кар'єри такої дівчини. Природно, що мова не йде про різні побутові професії. У нашому випадку розглядається світ моди, в якому завжди слід перебувати напоготові, і дотримуватися цілий ряд правил, які нав'язують сучасними поняттями і тенденціями. Саме про цей напрямок буде оповідати шоу «America's Next Top Model», в якому молоді і красиві дівчата, незалежно від свого походження і переваг, будуть крокувати до перемоги. Цикл цих передач можна дивитися на сторінках нашого інтернет ресурсу в режимі онлайн.

Варто розуміти, що розробкою і супроводом даного проекту займалася відома в усьому світі модель, на ім'я Тайра Бенкс. Вона, в ході жорсткого відбору, виділила тридцять п'ять молоденьких конкурсанток. Тепер вони пройдуть процес навчання в нелегкій школі виживання, яка має безпосереднє відношення до світу індустрії fashion.

Проект наповнений численними яскравими і барвистими днями. В даному шоу здійснюється наочна демонстрація того, як самій звичайній дівчині випадає шанс провести справжню перевірку своїх сил і, встати на шлях, що дозволяє отримати всесвітню популярність і визнання, з боку численних шанувальників справжньої жіночої краси.

Хто бере безпосередню участь у просуванні конкурсанток? В цьому плані вся відповідальність покладена на професійних фотографів, візажистів і колишніх моделей, яким довелося на власному досвіді випробувати всі труднощі і проблеми цього світу, жорстокого і непередбачуваного.

Статистика показала, що незабаром після появи, саме дане шоу увійшло в число найбільш рейтингових і популярних проектів, орієнтованих на досить широку публіку сучасних телеглядачів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...