загрузка...
Більше в даній категорії: « Eurosport News Fool us »
Дивитись Fashion академія онлайн Дивитись Fashion академія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Fashion академия

  • Оригінальна назва: Fashion академия
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Тимур Соловйов, Максим Раппопорт
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


На телеканалі «МузТВ» виходить захоплююче реаліті-шоу «Fashion академія», яке напевно сподобається всім, хто цікавиться модними тенденціями. Формат передачі припускає участь у ній реальних звичайних людей, які пристрасно бажають стати відомими на всю країну. На нашому сайті ви зможете подивитися всі випуски передачі, а по мірі виходу нових випусків, вони будуть з'являтися і у нас. Для того, щоб побачити шоу «Fashion академія» онлайн, досить зайти на наш сайт у зручний для вас час і вибрати для перегляду потрібний випуск. Великою перевагою перегляду у нас перед телевізійним є відсутність реклами, а також можливість дивитися передачу з будь-якого місця, а при бажанні і переглянути цікаві моменти, які сподобались.

У шоу братимуть участь шість дівчат-моделей і шість дизайнерів одягу, причому кожна модель і кожен модельєр утворюють творчий тандем, завданням якого є довести всім, що саме вони найкращі на проекті.

Трудитися над створенням нових шикарних нарядів їм належить 24 години на добу, адже бути кращим - це насамперед важка праця як дизайнера, так і його моделі, яким потрібно утворити справжній творчий дует, мислити і діяти в одному напрямку і врешті-решт стати кращими серед всіх.

Ведуть шоу відомий російський модельєр Максим Раппопорт і зірка телеканалу «МузТВ» Тимур Соловйов. Зйомки шоу відбуваються в спеціально створеній для проекту студії, в якій немає жодних надмірностей. Тут є кімнати для відпочинку та зустрічей учасників, а також швейний цех, творчі майстерні для кожного дуету, подіум і гримерні.

Гостями шоу час від часу стають різні відомі люди. Учасники шоу за час, проведений разом, сильно здружилися і стали практично однією сім'єю. Однак нічого не поробиш - відповідно до формату комусь доводиться йти з проекту, а хтось залишиться до кінця і стане переможцем.

Коментарі відвідувачів

загрузка...