загрузка...
Дивитись PRO любoff онлайн Дивитись PRO любoff онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

PRO любoff / Про любофф

  • Оригінальна назва: PRO любoff
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: Микола Воробйов
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Чого хоче жінка? Звичайно ж, кохання. Саме цій прекрасній стороні людських відносин і присвячено нове шоу «PRO любoff». Втім, це ясно і з самої назви. А ось те, що з нього зрозуміти не можна, так це те, що тут не просто говорять про любов.

Тут жінок навчають, як стати улюбленою. Ведучий Микола Воробйов розповідає восьми учасницям проекту про те, як сподобатися чоловікові, як надовго завоювати його серце. Він надає їм можливість поглянути на себе очима чоловіка і зробити певні висновки. По суті, він викладає дівчатам нелегку науку зваби чоловіків. Серед студенток Миколи були самі різні жінки.

Скромні і емансиповані, дуже гарні і просто симпатичні. Однак усіх їх пов'язує одне - катастрофічне невезіння в особистому житті. У пошуках вирішення цієї проблеми вони і прийшли на проект. Як у будь-якому навчальному закладі, тут не лише читають лекції. Воробйов - викладач строгий. Час від часу він влаштовує своїм ученицям контрольні роботи у вигляді іспитів і ті, хто з ними не впорався, відправляються додому.

В цьому ви самі можете переконатися, якщо захочете передачу «PRO любoff» дивитися онлайн. Те, що ви побачите, дозволить вам з користю провести час, і повболівати за вподобану учасницю. Крім того, останнім часом, проект, як і будь-який йому подібний, почав обростати пікантними чутками. Наприклад, кажуть, що одну з учасниць відправили додому, тому, що з'ясувалося, що вдома її вже чекає коханий чоловік.

Інша ж, настільки добре (знову ж таки з чуток) виконувала «контрольну роботу», що в результаті сама опинилася в цікавому становищі. Може бути всі ці розмови - лише ще один спосіб підняти популярність проекту, а може бути життя дійсно сповнена несподіванок. Деякі називають те, чому вчить своїх студенток Микола Воробйов, жіночою версією чоловічого Пік-апа. Напевно, це все ж, не правильно.

Пік-ап - це наука про те, як швидше затягнути дівчину в ліжко на одну ніч. Те, що відбувається на знімальному майданчику направлено на створення більш довготривалих відносин.

Коментарі відвідувачів

загрузка...