загрузка...
Більше в даній категорії: « PRO любoff / Про любофф The Ukrainians »
Дивитись Pro Весiлля онлайн Дивитись Pro Весiлля онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Pro Весiлля / Pro Свадьбы

  • Оригінальна назва: Pro Весiлля
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: К1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


Український телеканал К1 запустив новий розважальний проект, в якому буде розказано і показано те, що відбувається перед самим відповідальною і значною подією в житті кожної людини - весіллям. Глядачам належить дивитися за підготовкою до цього свята, яке завжди викликає бурю емоцій у людей, які вирішили поєднати свої долі. Наш сайт дає можливість долучитися до підготовки, подивившись шоу «Pro Весілля» в нашому онлайн кінозалі. І зробити це можна буде в будь-який зручний час, незалежно від того, день зараз чи ніч, вихідний сьогодні, або звичайний робочий день. Кінозал завжди відкритий і завжди чекає глядача.

Кожна людина мріє створити сім'ю, виростити дітей і онуків. Коли дві людини вирішують одружитися, вони приймають серйозне рішення, від якого залежить вся їх подальше життя. Не дивно, що весілля це завжди урочистий та пишний захід, на нього прийнято запрошувати родичів і друзів, з якими хочеться поділитися своєю радістю. Але підготовка до цієї події завжди супроводжується масою турбот і клопотів. Особливо це стосується нареченої, якій потрібно бути в цей день справжньою королевою, і дрібниць в цій справі для неї не буває.

Кожен випуск шоу «Pro Весілля» це унікальна історія, процес підготовки буде показаний у всіх деталях, а допомагати молодим людям у цій справі будуть професіонали. Глядачам належить переконатися в тому, що для того, щоб цей день запам'ятався на все життя, зовсім не обов'язково витрачати величезні суми, достатньо просто проявити фантазію, і все вийде.

Учасників переповнюють емоції, вони хвилюються і переживають, але підготовка рано чи пізно завершується, і настає той самий довгоочікуваний день, коли дві людини стануть родиною. Весілля проводяться в різних місцях України та світу.

Автори шоу роблять все можливе, щоб молоді люди запам'ятали цей день назавжди, а глядачі отримали позитивні емоції, а також знайшли в побаченому що-небудь корисне для себе.

Коментарі відвідувачів

загрузка...