загрузка...
Більше в даній категорії: « The Ukrainians Top Gear »
Дивитись X-Фактор онлайн Дивитись X-Фактор онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

The X Factor / X-Фактор

  • Оригінальна назва: The X Factor
  • Рік: 2011
  • Країна: ----
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(3 голосів)


Американське реаліті-шоу, яке сьогодні прийнято називати «талант-шоу». Цей формат був скопійований в багатьох країнах, і в кожній країні він завоював величезну популярність у глядачів. Дивитися це шоу глядачі можуть не тільки по телебаченню, але і за допомогою нашого віртуального кінозалу. На відміну від телебачення, передачу «The X Factor / X-Фактор» у нас можна побачити під час індивідуальної онлайн трансляції, яка починається на вимогу глядача.

В рамках проекту команда професіоналів їздить по всій Америці в пошуках талантів. Для участі в шоу немає ніяких обмежень - тут може взяти участь і дитина, і старша людина. Головне - це показати всім свій талант співака чи музиканта, і якщо журі визнає його гідним того, щоб про нього дізналася вся країна, претендент отримає право брати участь в подальшому дійстві, де ним займеться команда професіоналів.

Відбір для участі в шоу проводиться публічно, так що повністю виключена можливість появи якихось підставних учасників. Все відбувається на очах у глядачів, відкрито і чесно. Мета проекту - відкрити нові таланти і допомогти їм зробити старт кар'єри в шоу-бізнесі.

Однак шоу побудовано як змагальне. Кожен учасник тут бореться за головний приз, який по-американськи великий - цілих 5 мільйонів доларів, які переможець зможе витратити на запис і просування в маси власного альбому.

Напевно, кожен починаючий співак мріє про те, що його помітили і допомогли розкрутитися, але тут доведеться поборотися за місце на музичному олімпі. В якості експертів в шоу беруть участь такі зірки світової музики, як Ріанна, Джордж Майкл, Мерая Керрі, Елтон Джон та інші. У їхній присутності учаснику доведеться розкрити весь свій талант, адже тільки кращий зможе стати одним з них. Шлях до фіналу буде довгим і тернистим, і в кінцевому підсумку переможець отримує все - прихильність публіки і гроші спонсорів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...