загрузка...
Більше в даній категорії: « Top Gear TOP GЁRL »
Дивитись Top Gear Америка онлайн Дивитись Top Gear Америка онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Top Gear Америка

  • Оригінальна назва: Top Gear America (USA)
  • Рік: 2012
  • Країна: ----
  • Актори: Адам Феррара, Таннер Фауст, Рутледж Вуд
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: ----
Проголосувати
(2 голосів)


Ось і в американців з'явилася передача «ТОП ГІР Америка», яка здобула просто неймовірну популярність в своєму британському вигляді. Вона стала, так званим спін-оффом оригінального проекту. Як і британська версія, шоу буквально наповнене сучасними автомобілями, як дорогими, так і доступними для звичайного обивателя. Так склалося, що її поява була дуже доречною, адже вона замінила в ефірі інше автомобільне шоу, рейтинг якого став стрімко знижуватися. На нашому сайті в режимі онлайн можна дивитися на те, що ж все-таки вийшло в американців в результаті зйомок свого власного проекту.

Можна з упевненістю сказати, що ця версія популярного проекту не тільки зібрала в собі все найкраще від старшого побратима. Передача була доповнена деякими дуже навіть цікавими моментами, що роблять її ще більш захоплюючою.

Властивий тільки американцям гумор дуже непогано виглядає на фоні швидкісних заїздів на спеціально підготовлених для цього трасах. Виглядає це все не просто ефектно, а й заворожуюче. В жилах просто застигає кров, коли автомобіль на швидкості в кілька сот кілометрів на годину несеться по непростий трасі і, при цьому чітко вписується у всі повороти.

Як і в англійському варіанті, в шоу доданий певний елемент змагання. Це означає, що в ході тест-драйвів визначаються кращі представники того чи іншого класу автомобілів. Левова частка успіху залежить від того, хто знаходиться в даний момент за кермом. Як правило, на швидкісних трасах в автомобіль садять справжнього професіонала, а ось більш прості маневри і тести можуть бути виконані ведучими програми, досить непогано підібраними для подібного роду шоу.

Якщо підвести загальний підсумок, то можна з упевненістю сказати, що далеко не в кожному телевізійному проекті у його ведучих виходить настільки цікаво розповісти про різні моделі і марки автомобілів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...