загрузка...
Дивитись передачу Моя правда онлайн Дивитись передачу Моя правда онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Моя правда

  • Оригінальна назва: Моя правда
  • Рік: 2009-2012
  • Країна: ----
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


На телеканалі СТБ (Україна) виходить передача «Моя правда», кожен випуск якої є документальний фільм про одну людину, який розповідає про себе в супроводі відеокадрів з його участю. Люди, які стають героями передачі - це відомі і навіть знамениті персонажі світської хроніки, новин, а іноді і скандалів. Дивитися на те, як живуть зірки, завжди цікаво, а подвійно цікаво почути, що зірка розповідає про себе сама. Наш сайт надає своїм глядачам таку можливість, так як у нас ви зможете побачити передачу «Моя правда» в онлайн кінозалі, який відкритий в будь-який час.

Зірками стають дійсно неординарні і яскраві особистості. Вони завжди на виду, а такий спосіб життя витримати може далеко не кожен. Їх приватне життя, про яке не знає ніхто, є лише малою частиною всього того, що з ними відбувається, з ким зустрічаються, де бувають. Решта подій тут же стають загальним надбанням, активно обговорюються по телебаченню і в мережі, і запобігти цьому у знаменитостей в більшості випадків немає ніякої можливості. Само собою, чим більше людина знаменита, тим менше у неї залишається приватного життя.

Але дуже часто засоби масової інформації формують образ людини, який має дуже мало спільного з дійсністю. Цьому може сприяти безліч факторів, а часом відомі особистості навмисно створюють собі певний імідж в очах громадськості.

Передача «Моя правда» дає можливість людям висловити свою точку зору на події, учасниками яких вони стали, показати себе як звичайну людину, а не інформаційний привід, і розповісти глядачам правду про себе. А як говорить народна мудрість, правда у кожного своя.

Ця програма зруйнує безліч стереотипів у тих, хто буде її дивитися, а також відкриє цікаві факти життя і творчості знаменитостей, причому з самого достовірного джерела - від них самих.

Коментарі відвідувачів

загрузка...