загрузка...
Більше в даній категорії: « На коня Наша Russia 7 сезон »
Дивитись передачу На рівних. Залишатися людиною онлайн Дивитись передачу На рівних. Залишатися людиною онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

На рівних. Залишатися людиною / На равных. Оставаться человеком

  • Оригінальна назва: На рівних. Залишатися людиною
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ICTV
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Передача про одну з найбільш складних і зовсім недостатньо освітлюваних в суспільстві проблем насильства в сім'ї. Це спільний проект телеканалу ICTV та представництва Євросоюзу в Україну. Дивитися її буде корисно всім, кого хвилює це ганебне явище. Наш глядач має можливість побачити передачу «На рівних. Залишатися людиною» в нашому онлайн кінозалі, де глядач може сам вибирати час для перегляду і цікавий епізод.

Порівняно недавно в українському суспільстві стала озвучуватися проблема насильства, якому люди піддаються у власній родині. Мабуть, настав час заговорити про це привселюдно, оскільки статистика, яку наводять дослідження цього питання, просто шокує.
Виявляється, більше половини жителів України стикалися з цим явищем або в дитинстві, або вже будучи дорослими в родині, де він і вона мають бути рівноправними партнерами, які разом йдуть по життю, підтримують один одного і допомагають один одному. Але сучасні реалії такі, що дуже часто один з подружжя починає домінувати над іншим, роблячи життя нестерпним.

І дуже часто від цього страждають не тільки дорослий члени сім'ї, а й діти, які особливо безпорадні перед агресією одного з батьків. І хоча вважається, що насильству піддаються в переважній більшості жінки, проте нерідко трапляється і жіноче домінування в сім'ї.

Передача покликана донести до людей інформацію про те, що така проблема існує, але далі так тривати не може, не повинно. Людям пора нарешті зрозуміти, що тільки змінивши ставлення суспільства до цього явища можна щось змінити на краще.

Коментарі відвідувачів

загрузка...