загрузка...
Дивитись передачу Паралельний світ онлайн Дивитись передачу Паралельний світ онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Оленка 16.08.2012, 12:19
По-перше, передача вийшла не в 2011 році, а набагато раніше і деякі сюжети спростовують самі себе, в одній передачі розповідають одне, а в іншій зовсім протилежне
Цитата
 

Паралельний світ / Параллельный мир

  • Оригінальна назва: Паралельний світ
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Валерій Сараула
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(34 голосів)


У 2011 році на українському телевізійному каналі СТБ вийшла в ефір нова телепередача, знята в жанрі містичного документального фільму. Нова передача «Паралельний світ» досліджує разом з глядачами нез'ясовні і паранормальні явища, якими до цих пір сповнена наше з вами життя.

Веде програму шоумен Валерій Сараула, відомий українським телеглядачам по участі в реаліті-шоу «За склом - тепер ти в армії». Тепер Валерій Сараула виконує роль якогось таємничого шукача глибокої істини. Причому вся його зовнішність, легка неголеність, невибагливий одяг і глибока зосередженість, повинні наштовхнути глядача на думку, що ця людина ні перед чим не зупинитися, щоб дізнатися всю правду про нез'ясовні явища. А дізнавшись, абсолютно безкоштовно поділитися нею з нами.

Кожного тижня на суд глядачів виставляються унікальні сюжети про неймовірні події і незвідані явища, які довелося пережити головним героям передачі. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете передачу «Паралельний світ» дивитися онлайн.

Поки ведучий в пошуках воріт в паралельний світ колесить по лісах і степах за примарами, голос за кадром таємничо й суворо каже про невтомного Валерій Сараула виключно у третій особі і однині.

Багато глядачів, які дивилися цю програму, знаходять у ній вражаючі подібності з російською програмою з ведучим Сергієм Дружко, яка йшла на телевізійному каналі ТНТ з 2006 по 2008 рік, тим же форматом і манерою проведення розслідування.

Не дивлячись, що автори програми заявляють, що в подіях, що піддаються всебічному дослідженню та аналізу, беруть участь цілком реальні люди, багатьом телеглядачам здаються події зрежесовані, а люди підставними акторами.
Однак тільки вам вирішувати, скільки тут правди, а скільки вигадки.

Коментарі відвідувачів

загрузка...