загрузка...
Дивитись передачу Сімейний суд онлайн Дивитись передачу Сімейний суд онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #4 Mollie 30.07.2018, 14:22
I aam in fact delighteⅾ to reаd thiѕ blog poѕts
wһich includes plenty of useful dаta, thanks for profiding these kinds of information.

Feel free to visіt my page - top 3 pocket knives: https://da.gravatar.com/lommeknive
Цитата
 
 
+3 #3 маряна 15.10.2012, 13:54
дивитись онлайн
Цитата
 
 
-2 #2 anuta.mila9@ukr.net 15.08.2012, 08:06
смотреть онлай
Цитата
 
 
-2 #1 мирося 17.07.2012, 12:59
:-) :-) оооооллллнаййнн нннн
Цитата
 

Сімейний суд / Семейный суд

  • Оригінальна назва: Сімейний суд
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Калінська І.М.
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Інтер
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(62 голосів)


Телепередача «Сімейний суд», що вийшла на екрани минулого року, практично нічим не відрізняється від улюбленої глядачами програми «Судові справи». Проект також присвячений різноманітним судовим розглядам. Всі справи, що розглядаються в передачі, мають відношення саме до області сімейного права.

Всі ці судові процеси (справи про спадщину, шлюборозлучні справи, розділ майна, призначення опіки над дітьми) не тільки повчальні для глядача, що не володіє юридичними термінами і не знає своїх прав, а й цікаві у своїй драматичності. Таке відчуття, що сюжети підказує не тільки саме життя, але і вся світова література і кінематограф, тому матеріалів для нового телевізійного проекту достатньо і ми завжди зможемо передачу «Сімейний суд» дивитися онлайн.

Розглядати справи буде відома Калінська Ірина Михайлівна, суддя, відмінний фахівець в галузі сімейного права, яка вже давно завоювала симпатії свого глядача. Радує також поява на проекті адвокатів.

А сюжети, як і раніше, годяться для сценарію до серіалу. Мати, яка намагалася підняти на ноги двох синів, що працювала з ранку до ночі, подає позов на відшкодування їй матеріальних витрат, які вона витратила на виховання дітей. Але яким чином суд може виміряти ці витрати? І як же жорстокі і страшні бувають відносини між найближчими людьми. Або ж старші батьки, які не зуміли прижитися в іншій державі разом з дітьми і внуками, хочуть повернути гроші за продане на рідній українській землі житло і знову повернутися на батьківщину.

Справ безліч. Тільки от сумно від того, що всі ці квадратні метри, гроші, рухоме майно ставляться набагато вище дійсно цінного - людських відносин, родинних уз. Син йде проти батька, мати проти дочки. Брат і сестра, які не зуміли полюбовно розділити майно, що залишилося від загиблих батьків, стають заклятими ворогами. Заклятими ворогами в світі, де у них вже і так не залишилося близьких. Душевна глухота і черствість.
Звичайно, краще піти в суд, ніж вирішувати такі справи кримінальними методами. І все ж. Телепередача вже завоювала повагу та інтерес серед широкого кола глядачів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...