загрузка...
Дивитись передачу Судові справи онлайн Дивитись передачу Судові справи онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Судові справи / Судебные дела

  • Оригінальна назва: Судові справи
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Олександр Ярославович Окіс
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Інтер
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(25 голосів)


Програма «Судові справи» вперше була показана на телеекранах в січні 2009 року. Серіал покликаний показати роботу суду зсередини - як починається процес, як працюють сторони захисту і звинувачення, як суддя слухає справу і на підставі чого виносить вирок. Глядачі отримали можливість дивитися 1 сезон телесеріалу на українському телеканалі «Інтер». Втім, сьогодні «Судові справи» можна легко побачити і в онлайн - режимі.

Кожна серія серіалу - це окрема історія, де головну роль грає заслужений суддя Олександр Ярославович Окіс. Всі сторони процесу: потерпілі та обвинувачені, адвокати та представники звинувачення, свідки і суддя - всі вони сходяться у напруженому протистоянні, покликаному з'ясувати істину. Інтерес до програми додається тим фактором, що ніхто не знає, який саме вирок винесе суддя - виправдувальний або обвинувальний?

Суддя розглядає будь-які кримінальні справи, починаючи від шахрайства і різних афер, і закінчуючи шантажем і пограбуваннями. Як кажуть самі творці програми, мета серіалу - піднести аудиторії практичні знання про процес виконання правосуддя, про те, як вести себе в різних конфліктних ситуаціях і які українські закони. При цьому суддя намагається не просто виносити той чи інший вирок, а прагнути, щоб глядачі зрозуміли сенс законів і самі переконалися в тому, що вирок справедливий.

У програмі також виступають знамениті українські юристи, які ведуть реальні справи і працюють в судах. Серед них такі відомі люди, як: заслужені адвокати Бойко Петро Анатолійович і Жуковська Ольга Леонідівна, юристи Наум Віталій Миколайович, Сичов Петро Григорович, Антонюк Олена Володимирівна, Солодко Євгеній Вікторович, Бабич Олена Іванівна, Калінська Ірина Михайлівна, Бевз Сергій Владиславович та багато інших.

У своїй основі, шоу «Судові справи» має аналогічний німецький серіал «Кримінальний суд». Оригінальне шоу виходить в Німеччині вже понад 7 років. Існує також російська версія програми під назвою «Федеральний суддя», яка виходить в ефір вже близько трьох років.

Коментарі відвідувачів

загрузка...