загрузка...
Дивитись шоу У ТЕТа тато / У ТЕТа мама онлайн Дивитись шоу У ТЕТа тато / У ТЕТа мама онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Твою маму! (У ТЕТа тато / У ТЕТа мама) 2 сезон

  • Оригінальна назва: У ТЕТа тато / У ТЕТа мама
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ТЕТ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(5 голосів)


Новий проект українського телеканалу «ТЕТ» став логічним продовженням популярного проекту «Твою маму». Шанувальники тієї передачі отримають нові враження, а дивитися програму модно не тільки на телебаченні, а й у нашому віртуальному кінозалі. Для всіх любителів телевізійних побачень ми транслюємо передачу «У ТЕТу тато / У ТЕТу мама» в режимі онлайн.

Мабуть, створюючи попередній проект, автори керувалися народною мудрістю «якщо хочеш дізнатися, як буде виглядати дівчина через 20 років, подивися на її маму». Це твердження не позбавлене підстав, але оскільки дочка переймає від матері тільки половину генів, то вибираючи собі дівчину на основі спілкування з її матір'ю, можна і помилитися. Втім, далеко не все визначає зовнішність, так що це судження досить спірне.

Творці нового шоу абсолютно справедливо розсудили, що право вибору має бути не тільки у юнака, яким би чудовим і успішним він не був. Тепер дівчата також будуть приймати участь у виборі, зустрічаючись з обома батьками потенційного обранця.

За задумом авторів концепції (яка, до слова, не є адаптацією іноземного шоу, а цілком належить креативникам телеканалу «ТЕТ»), молода людина тепер зустрічається зовсім не з потенційною тещею, а зовсім навіть з потенційним тестем. Тепер завдання юнака значно ускладнюється.

Визначити як виглядає і що взагалі собою являє дівчина, спілкуючись з її татусем, представляється досить нетривіальним завданням. Як і раніше, місце зустрічей вибирають представники старшого покоління. І це правильно, ці люди більше знають життя і заслужили хоча б право вибору обстановки. Шоу гарантує глядачеві масу задоволення. Тут будуть як смішні, так і драматичні ситуації в повній відповідності з тим, що кожен день відбувається в реальному житті. Творці обіцяють глядачам ще чимало приємних сюрпризів, які не слід розголошувати.

Коментарі відвідувачів

загрузка...