загрузка...
Дивитись шоу Теорія зради онлайн Дивитись шоу Теорія зради онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Теорія зради / Теория измены

  • Оригінальна назва: Теорія зради
  • Рік: 2011-2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Андрій Мерзлікін, Людмила Бабій
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ТЕТ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(7 голосів)


У 2011 році телерадіокомпанія «Студія 1+1» на замовлення українського телевізійного каналу «ТЕТ» приступила до випуску нової телевізійної передачі, знятої в жанрі реаліті-шоу. Прем'єра нової передачі, яка отримала назву «Теорія зради", відбулася на каналі «ТЕТ» в самому початку року.

В основі сюжету шоу - робота своєрідного детективного агентства, яке, однак, розслідує не звичайні злочини, а таку інтимну сферу сімейного життя, як подружні зради. Ведучими цього, що став дуже популярним останнім часом шоу, виступає Андрій Мерзлікін. Його співведуча, практикуючий психолог Людмила Бабій, дає психологічну оцінку подружньої невірності, і намагається допомогти обдуреному чоловікові знайти найоптимальніший вихід із патової ситуації.

Передача починається зі стандартної процедури, коли в детективне агентство звертається схвильований чоловік, який підозрює свою другу половину в зраді, але не має можливості це перевірити і викрити її в цьому. Ви самі зможете це побачити, якщо захочете передачу «Теорія зради» дивитися онлайн.

Їх хвилювання можна зрозуміти, тому що, найчастіше підозри мають під собою підстави. І якщо правда виявиться непривабливою, то крім ображеної честі ще й додасться ганьба на всю країну, так як передачу полюбили і регулярно переглядають мільйони українських телевізійних глядачів.

На першому етапі перевірки, за підозрюваним в невірності партнером встановлюється приховане спостереження. Причому фіксуються всі місця, де він буває і люди, з якими він зустрічається. Якщо побоювання обманутого чоловіка підтверджуються, то детективи передають йому компрометуючі матеріали для прийняття рішення - продовжувати більш поглиблене розслідування і підловити невірну сторону на місці злочину, або припинити всіляке спостереження. Найчастіше ревнива сторона дає згоду, і майстри детективного жанру приймаються за справу.

У місцях можливої ​​зради встановлюються приховані відеокамери та мікрофони для запису розмови. Після того, як факт зради зафіксований на відео і аудіо носіях, подружжя зустрічаються і це видовище не для слабкодухих. Такий сплеск емоцій, викликаний ображеним самолюбством, словами передати не можна, а краще самим подивитися.

Коментарі відвідувачів

загрузка...