загрузка...
Дивитись шоу Втриматись у кріслі онлайн Дивитись шоу Втриматись у кріслі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Втриматись у кріслі / Удержаться в кресле

  • Оригінальна назва: Втриматись у кріслі
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Григорій Герман
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ICTV
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


У 2012 році український телевізійний канал «ICTV» приступив до створення нової програми, знятої в жанрі Квіза-шоу.

Формат української версії запозичений у французького шоу, розробленого компанією Effervescence під назвою «Hold On to Your Seat» в 2006 році, і з тих пір, з незмінним успіхом транслюється на екранах Франції. Крім французьких телеглядачів, дані проекти з приголомшливим успіхом вже проходять на телеекранах Австралії, Канади і Великобританії.

У цій новій вікторині братимуть участь шість, самим ретельним чином відібраних учасників, які завдяки своїм глибоким інтелектуальним пізнанням і гострому розуму зможуть позмагатися за грошовий приз шоу. Причому, чим довше він протримається в кріслі чемпіона, тим більше грошей зможе заробити.

Сума зароблених грошей не має чітких меж. Поки тебе не виштовхали з крісла чемпіона більш кмітливі послідовники, ти продовжуєш збагачуватися і набувати заслужену славу інтелектуала. Хоча переможець шоу і має певні привілеї, йому в спину постійно дихають претенденти на його місце.

Тому йому доводиться постійно напружувати всі свої творчі та інтелектуальні здібності, щоб залишити ситуацію незмінно сприятливою тільки для себе. В цьому ви самі зможете переконатися, якщо захочете передачу «Утриматися в кріслі» дивитися онлайн.

Кастинг бажаючих взяти участь у проекті розпочався з 20 квітня 2011 року. На нього запрошуються всі бажаючі, які вміють заробляти гроші виключно за допомогою свого інтелекту. Для участі у кастингу треба заповнити спеціальну анкету, опубліковану на сайті телевізійного каналу «ICTV». І через деякий час з вами зв'яжуться менеджери програми і оголосять приємну для вас новину.

Коментарі відвідувачів

загрузка...