загрузка...
Дивитись шоу Детектор брехні онлайн Дивитись шоу Детектор брехні онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 ольга кравченко 26.11.2013, 21:22
скажите пожалуйста,как можно у Вас зарегистрироват ь анкету. Мне очень надо.
Цитата
 

Детектор брехні / Детектор лжи

  • Оригінальна назва: Детектор брехні
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Дмитро Карпачев
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(9 голосів)


На українському телеканалі «СТБ» виходить нове розважальне шоу, де кажучи правду і нічого крім правди можна заробити непогані гроші. Дивитися це шоу на нашому сайті можуть ті, хто з якоїсь причини пропустив трансляцію чергового випуску на телебаченні. Втім, комусь захочеться переглянути передачу «Детектор брехні» ще раз, і в режимі онлайн це можна буде зробити в будь-який зручний час.

Про те, що всі люди брешуть, неодноразово заявляли найбільші мислителі всіх часів, і виявлення брехуна завжди було однією з важливих задач в різних сферах людської діяльності. Довгий час методи визначення брехні грунтувалися виключно на знаннях людських реакцій, які визначалися на око, і похибка результату була досить висока.

Людям властиво вести себе певним чином, коли вони говорять неправду, і багаторічні спостереження привели до створення цілих теорій, які дозволяють з великою ймовірністю виявляти брехню. З розвитком техніки з'явилася можливість створити апаратні засоби реєстрації людських реакцій, на основі яких можна було судити про правдивість відповідей. Принцип дії поліграфа заснований на реєстрації пульсу, артеріального тиску, дихання й опору шкіри. Сьогодні можна сказати, що детектор брехні, або поліграф дозволяє з великою ймовірністю викрити брехуна.

Учасник передачі повинен буде розповісти якусь драматичну історію з власного досвіду, яка невідома його близьким, і яка в суспільному сенсі є засуджувана.

Герою буде задано ряд питань, і від того, наскільки правдиво він відповість на них, залежатиме сума, яку йому нарахує неупереджений детектор брехні, обдурити який навряд чи вдасться звичайній людині, яка не має спеціальної підготовки. Максимальна сума, яку може виграти правдивий учасник передачі складає 250 000 гривень.

Коментарі відвідувачів

загрузка...