загрузка...
Дивитись шоу Добрий вечір онлайн Дивитись шоу Добрий вечір онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 misha 27.10.2016, 18:24
ЛЮДИ ДОБРЫЕ ПРЫПЕНИТЕ ЭТОТ БАРДЕЛЬ РАЗВЕ ВАМ ТАК СМЕШНО КОГДА ИДЁТ ВОЙНА А ВЫ КАК ЛЮДИ С ПСИХУШКЫ ЭТО ВАС КАСАЕТСЯ ДОБРЫЙ ВЕЧЕР ИДИТЕ НА ФРОНТ И НЕПРЯЧТЕСЬ
Цитата
 
 
0 #1 misha 27.10.2016, 18:16
ХІБА ВАМ ТАК СМІШНО КОЛИ ГИНУТЬ НА ДОНБАСІ НАШІ СОЛДАТИ ІДІТ НА ФРОНТ ТАМ СМІШНІШЕ АНІ ВСТИДА АНІ СОВІСТІ ПОНАЇДАЛИ МОРДИ І СХОДЯТЬ ЗУМА
Цитата
 

Добрий вечір / Добрый вечер

  • Оригінальна назва: Добрий вечір
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: Дмитро Дяченко
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(7 голосів)


Даний телевізійний проект здатний зацікавити всіх телеглядачів, що цінують хороший гумор найрізноманітніших жанрів. Телешоу «Добрий вечір» успішно впоралося з покладеними на нього завданнями і здатне викликати щиру посмішку величезної кількості людей, які розуміють різні напрями гумору. Дивитись в онлайн даний комедійний формат можна на нашому мережевому порталі.

Спочатку варто відзначити, що творці даного шоу здійснили оригінальний хід, який полягає в тому, що у кожного випуску шоу буде новий ведучий. При цьому його роль дістається запрошеній зірці телевізійних екранів.

Відкриває цю низку, улюблений багатьма, Гоша Куценко, який радує своїх шанувальників численними успішними ролями. Саме цим людям і належить вийти на діалог з глядачами і дати їм можливість оцінити цілу низку знайомих життєвих ситуацій з дещо інших ракурсів, деякі з яких є абсолютно непередбачуваними і неймовірно захоплюючими. Само по собі, дане шоу представляє об'єднання різних напрямів, серед яких знаходяться різні провокаційні інтерв'ю, ток-шоу, пародійні виступи і скетчі, які не дозволяють ні на хвилину відірватися від перегляду.

Можна не сумніватися, що всі зірки, які прийшли на даний телевізійний проект, будуть співати, танцювати, жартувати і сміятися, як над оточуючими, так і над собою. За півтори години ефіру, можна продовжити собі життя на добрий десяток років. Нерідко, з гумористичного боку розкриваються всі новини, які відбулися протягом останнього тижня, а веселі і непередбачувані монологи змушують слухати їх з непідробним інтересом і азартом. Даний проект успішно виділяється на тлі інших гумористичних шоу, які наповнюють сучасний телевізійний ефір і, саме тому, слід приділити час його перегляду, адже гарний настрій просто незамінний у наш час. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...