загрузка...
Дивитись передачу Жити будете онлайн Дивитись передачу Жити будете онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Жити будете / Жить будете

  • Оригінальна назва: Жить будете
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Павло Фартуков, Олексій Воропанов, Олексій Рахманов, Валерія Пацап, Сергій Лавигін, Денис Косяков, Олена Галібіна, Наталя Унгарда, Андрій Сергєєв та інші
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ТРК Україна
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


На телеканалі «Україна» в січні 2012 року вийшло комедійне скетч-шоу, темою якого стала медицина. Відразу після виходу в ефір чергового випуску цього скетчкому глядачі можуть дивитися його на нашому сайті. Інтернет-кінозал пропонує шоу «Жити будете» до перегляду в форматі онлайн трансляції, переваги якої перед телебаченням в тому, що глядач самостійно вибирає час для перегляду. Генеральними продюсерами шоу стали Олександр Цекало і Руслан Сорокін.

Безліч анекдотів починається зі слів «приходить пацієнт до лікаря ...». Гумористичні історії на медичну тему є цілим розділом цього напрямку народної творчості і є досить великим. Горезвісний професійний цинізм лікарів, помножений на традиційну бідність лікарень і пристрасть деяких людей до лікування породжують масу історій, багато з яких можна оцінити як спробу сміятися над тим, чого змінити не в змозі.

Втім, анекдоти придумують таки заради сміху, і історії про неадекватних пацієнтів та безпринципних лікарів користуються великою популярністю в народі.

Скетч-шоу «Жити будете» побудовано в традиційному для цього жанру ключі. Тут глядачі побачать якісні в лапках консультації, неосудних професійних хворих, зайнятих чим завгодно, тільки не роботою, медсестер і інші випадки, придумані професійними гумористами або взятими з самого життя. Однак творці вирішили не обмежуватися тільки сценами типу «пацієнт на прийомі у лікаря».

В рамках шоу на глядачів чекають поради практикуючих знахарів, веселі пародії на популярні передачі про здоров'я, а також докторів самих різних спеціалізацій, національностей і віросповідань. Кожен глядач знайде тут знайому курйозну ситуацію, багато лікарів впізнають себе, тільки дуже сумнівно, щоб хтось із них зізнався в цьому оточуючим. І всі разом зможуть від душі посміятися над цими історіями.

Коментарі відвідувачів

загрузка...