загрузка...
Дивитись шоу Хата на тата онлайн Дивитись шоу Хата на тата онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 вика 09.06.2015, 16:24
:-*
Цитата
 
 
0 #1 людмила 15.01.2015, 05:26
класс! :lol: :-) :-) :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитата
 

Хата на тата / Дом на отца

  • Оригінальна назва: Хата на тата
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: СТБ
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(20 голосів)


В осінньому сезоні канал СТБ випускає відразу декілька нових проектів, серед яких особливо виділяється нове реаліті-шоу під назвою «Хата на тата».

Суть нового проекту досить проста - протягом цілого тижня домашнє господарство веде чоловік з дітьми, тоді як дружина перебуває в суспільстві стилістів, косметологів, психологів і фітнес-тренерів. Коротше кажучи, розслабляється по повній програмі. В цей же час, на чоловіка звалюються всі сімейні проблеми - від виховання дітей, до прання, прасування і готування. Єдина допомога, яку він може одержати - це порада психолога. Якщо батько впорається з усіма покладеними на нього завданнями, то родина отримає грошовий приз у розмірі 30 000 гривень. В кінці програми пара проходить через останнє випробування, яке і покаже, чи зміг цей тиждень навчити чогось обох батьків? Чи впорався чоловік із поставленими завданнями? Дивіться новий проект «Хата на тата» в осінньому сезоні на каналі СТБ.

Для тих же, хто звик дивитися телевізійні проекти в онлайн режимі, ми надаємо можливість переглянути шоу на нашому сайті.

Як уже встиг заявити творець проекту Мирослав Домалевский, його команда очікує, що нова програма принесе чималу соціальну користь. Як показує статистика, більше трьох чвертей сімей має матріархальний устрій, тоді як жінок майже на 30% більше, ніж чоловіків. Відповідно, сильна половина людства вкрай розлінилась, і весь свій вільний час проводить на дивані, дивлячись в телевізор або читаючи газету. Дружина ж у цей час несе тягар турботи про будинок і дітей.

Та й нерідкі випадки, коли основними годувальниками в сім'ї є саме жінки. Проект покликаний відкрити чоловікам очі на важку працю жінок і вирішити накопичені сімейні проблеми. Велику роль в цьому відіграють професійні психологи та тренери. Програма розрахована на тих людей, хто відкритий і готовий змінитися внутрішньо. Кожна серія телешоу присвячена одній родині, де є мама, тато і діти. Ніяких акторів, обману і фальші.

Коментарі відвідувачів

загрузка...