загрузка...
Дивитись шоу Гості на порозі онлайн Дивитись шоу Гості на порозі онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Гості на порозі / Гости на пороге

  • Оригінальна назва: Гості на порозі
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Максим Неліпа
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Комусь подобається готувати, комусь ні. Дуже може бути, що ті люди, які байдужі до цього, просто жодного разу не стикалися з дійсно цікавою та захоплюючою подачею кулінарних матеріалів. Даний телевізійний проект був створений спеціально для того, щоб поправити цю непросту ситуацію. Передача «Гості на порозі» дозволяє отримати дійсно корисну і вельми затребувану інформацію, що розкриває всі тонкощі простого домашнього приготування самих звичайних, але досить смачних, страв. Дивитися цей телевізійний формат в онлайн можна на сторінках нашого віртуального порталу.

В даному випадку, програма оповідає про самих звичайних українських сім'ях, які отримали чудову можливість виставити свої кулінарні таланти на огляд широкого загалу. При цьому всім їм доводиться оперувати досить скромним бюджетом і мінімальним періодом часу.

Протягом восьми годин вони повинні приготувати таке блюдо, яке буде не тільки доступним для широкої аудиторії людей, а й зможе приємно здивувати поціновувачів смачної та доступної їжі. Крім того, протягом одного дня шеф-кухарю буде надана можливість навчити широку глядацьку аудиторію приготування справжніх кулінарних шедеврів, що вражають фантазію і смак будь-якого сучасної людини. Крім того, паралельно з кухарем працює і досвідчений дизайнер, який робить все можливе для того, щоб підготувати приміщення до прийому гостей. Мова йде не про дорогі декораціях, а про цілком доступні і всім відомі елементи інтер'єру.

У будь-якому випадку, отримати про це більш детальну інформацію можна буде тільки завдяки перегляду цього телевізійного проекту, здатного зацікавити представників найрізноманітніших вікових категорій. Все, що відбувається на екранах супроводжується безперервним спілкуванням з телеглядачами і цікавою додатковою інформацією. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...