загрузка...
Дивитись шоу Герої екрану онлайн Дивитись шоу Герої екрану онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Герої екрану / Герои экрана

  • Оригінальна назва: Герої екрану
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Всі ми дивимося різноманітні кінострічки, насолоджуємося улюбленими телевізійними проектами і стежимо за життям і кар'єрою улюбленців публіки - численних акторів та естрадних виконавців. Життя кожного з них становить особливий інтерес для найширшого кола телеглядачів, що складається з самих різних представників сучасного суспільства. Дізнатися про кожного з цих людей дозволить передача «Герої екрану», по ходу якої буде вестися ненав'язлива розмова. Дивитися цю програму в онлайн можна засобами нашого віртуального ресурсу.

Мільйони людей пильно стежать за кожною подією із життя цих людей. Всі вони постійно знаходяться на виду багатьох людей, для яких вони є прикладом для наслідування або ж уособленням життєвих прагнень і переконань.

Герої даної програми кожен день входять в наш будинок і дивляться на нас з телевізійних екранів. Всі ми вже звикли до їх постійної присутності і навіть не уявляємо, що може настати той момент, коли, включивши телевізор, ми не побачимо знайомі й звичні особи. Кожна чергова трансляція цього телевізійного проекту - це екскурс у життя екранних зірок. Вони з радістю поділяться своїми головними помилками і досягненнями. За кожною такою особистістю ховається непроста доля, що складається з численних несподіваних поворотів.

Завдяки цій передачі широка аудиторія телеглядачів дізнається про головні їх злети і падіннях. Це буде відверта і проста розмова, в ході якої проясняться не тільки вже відомі факти і події, а й досі невідомі подробиці, які можуть викликати здоровий інтерес у самої різношерстої публіки. Подібного роду телевізійні проекти дозволяють з головою зануритися в життя своїх кумирів, які пройшли нелегкий шлях до бажаної слави. Які сили були на це витрачені, і якою ціною дається заслужена популярність можна буде дізнатися лише в ході перегляду кожного нового епізоду. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...