загрузка...
Дивитись серіал Побий ведучого онлайн Дивитись серіал Побий ведучого онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 Вадім Ч 24.06.2012, 17:38
8) Кльова передача Супе
Цитата
 

Побий ведучого

  • Оригінальна назва: Побий ведучого
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(8 голосів)


Тепер, невдоволення роботою ведучого можна виразити в більш грубій, фізичній формі. Таку можливість отримають деякі з учасників нового телевізійного проекту, яким стала передача «Побий ведучого». Ось тільки такий привілей слід заслужити, тому кожен бажаючий, який не хоче упускати такий шанс, отримає прекрасну можливість зігнати злість і образу. Це захоплююче й веселе шоу можна дивитися в онлайн завдяки діяльності нашого віртуального порталу.

Участь у цьому захоплюючому форматі зможуть взяти всі люди, які володіють упевненістю в собі, гострим розумом, спортивною зовнішністю і, звичайно ж, почуттям гумору.

Всі учасники кидають виклик всемогутньому ведучому, який насолоджується своєю славою і абсолютно небажає давати конкурсантом жодних шансів на перемогу. По ходу розвитку подій, учасникам доведеться взяти участь у численних різноманітних конкурсах, які буквально наповнюють масштабне розважально-спортивне шоу, яке розраховане на широку глядацьку аудиторію. Тільки пройшовши через всі ці труднощі і перепони можна відчути солодкий смак перемоги, та ще й отримати дійсно вражаючу грошову винагороду.

З кожним новим конкурсом атмосфера в студії загострюється, адже ведучому зовсім не хочеться ставити себе під загрозу побиття, тому він вигадує все нові, ще більш витончені методи, що дозволяють довести свою перевагу і всю повноту своєї влади. Але ж і учасники далеко не прості хлопці. Всі вони пройшли відбір і готові зібрати в кулак всі свої сили і довести телеглядачам, що ведучий глибоко помиляється в безмежності своїх сил. Все це відбувається на приємному гумористичному тлі, що дозволяє відірватися від реальності і просто-напросто насолоджуватися приємним переглядом. Можна навіть не сумніватися, що після закінчення нового епізоду залишаться лише приємні враження. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...