загрузка...
Більше в даній категорії: « Побий ведучого Євро на нервах »
Дивитись шоу Кулінарні курси з Юлією Висоцькою онлайн Дивитись шоу Кулінарні курси з Юлією Висоцькою онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Кулінарні курси з Юлією Висоцькою

  • Оригінальна назва: Кулінарні курси з Юлією Висоцькою
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Юлія Висоцька
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Широка глядацька аудиторія вже давно звикла бачити цю привабливу жінку в образі досвідченого кулінара, яка радує телеглядачів новими незвичайними рецептами, як досить складними, так і вельми доступними для домашнього приготування. Передача «Кулінарні курси з Юлією Висоцькою» є захоплюючою гастрономічною подорожжю по території Італії. Природно, що очолює цю поїздку Юлія Висоцька, яка ознайомить широку публіку з цим кулінарним спецпроектом. В онлайн режимі дану програму можна дивитися на нашому віртуальному порталі.

Телеглядачі, разом з досвідченою ведучою дізнаються цілий ряд різних тонкощів і особливостей кухні цієї країни. Крім того, Юлія розповість історію самої держави, а також повідає всі сучасні тенденції, які стосуються кулінарного напрямку Італії. Так уже склалося, що італійці аніскільки не сумніваються в тому, що найкращі страви готуються на території саме цієї країни.

Курси, які організувала відома ведуча, будуть проходити на її віллі і, саме тому, можна з упевненістю сказати про те, що вона сама дуже позитивно ставиться до даного проекту. У неї в гостях зберуться абсолютно незнайомі люди, які проваджені єдиною загальної силою - любов'ю до кулінарії. Всім їм хочеться освоїти всі моменти і нюанси цієї непростої майстерності.

Кожен учасник проекту пройде непростий шлях навчання всім премудростям італійської кулінарії. Для того, щоб поділитися своїм досвідом, в програмі будуть брати участь знамениті італійські кухарі. Хоча, і сама Юля може продемонструвати свій талант. По ходу розвитку сюжету телеглядачі зможуть почути поетапну інструкцію приготування різних блюд. Ведуча, разом з глядачами, відправиться по вуличках цієї мальовничої держави, вона проведе екскурсію по виноградникам і, звичайно ж, відвідає цілий ряд італійських ринків.

Коментарі відвідувачів

загрузка...