загрузка...
Дивитись передачу Євро на нервах онлайн Дивитись передачу Євро на нервах онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Євро на нервах

  • Оригінальна назва: Євро на нервах
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Наближаються великі спортивні події у вигляді європейського футбольного чемпіонату. Підготовка до нього займає всі сили і думки людей, що проживають в країнах, яким випала честь приймати гостей з різних країн і міст. Але всі ці події супроводжуються неабияким нервовим напруженням, яким поділиться передача «Євро на нервах». Кожен її епізод дозволить перейнятися атмосферою, що панує на території цих країн. Дивитися цей телевізійний проект в онлайн можна на сторінках нашого порталу.

До старту цього футбольного події залишилося зовсім небагато часу, тому прийшов час для офіційної перевірки готовності України до цієї міжнародної футбольної події. Іноземці вирушили в подорож по цій країні і зняли на камеру всі ті труднощі, які зустрілися на їхньому шляху.

Варто було тільки прилетіти до Борисполя, як на естонських, британських, камерунських, індійських і бразильських гостей обрушилися перші труднощі. Приїжджі герої цього телевізійного проекту були розбиті на пари і вирушили кожен по своєму маршруту. Всі вони були прокладені по містах, в яких проводитимуться матчі чемпіонату. Таким чином, вони побували в українській столиці, в східному місті Харкові, західному Львові та Донецьку.

Не залишилися без уваги і деякі туристичні місця, які становлять особливий інтерес для людей, що приїжджають в цю країну. Подорож буде проходити на громадському транспорті, квитки будуть купуватися в звичайних касах, а готелі будуть бронюватися згідно з усіма правилами та нормами. В кінцевому підсумку, можна зробити певні висновки щодо того, які проблеми можуть очікувати людей, які в перший раз приїхали в цю країну, населення якої не володіє особливими знаннями іноземних мов, а практично всі покажчики написані на кирилиці. Як можна отримати цікаву інформацію і не заблукати на міських вулицях, орієнтуватися на яких буде складно навіть місцевому населенню. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...