загрузка...
Дивитись шоу Фабрика зірок. Україна-Росія онлайн Дивитись шоу Фабрика зірок. Україна-Росія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #2 Ann 21.01.2014, 15:46
Украина, нас просто засудили :sad: :sad: :sad:
Мы были на высоте.
Цитата
 
 
+1 #1 Люба 17.06.2012, 21:04
:-) :lol: :P :P мені сподобалось...м и кращі хоча і програли цей раунд ;-)
Цитата
 

Фабрика зірок. Україна-Росія / Фабрика звезд

  • Оригінальна назва: Фабрика зірок. Україна-Росія
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна, Росія
  • Актори: Дмитро Колдун, Поліна Гагаріна, Влад Соколовський, Вікторія Дайнеко, Домінік Джокер, Макс Барських, Єва Бушміна, Еріка, Стас Шурінс
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(13 голосів)


Можна не сумніватися, що коли в боротьбі за перемогу беруть участь дійсно сильні конкурсанти, всі телеглядачі перебувають у стані повної зацікавленості і чекають кожного нового випуску по-справжньому захоплюючого проекту. Це передача «Фабрика зірок Росія-Україна», участь в якій беруть всім відомі особистості, які вступають в справжнє змагання. Немає сумнівів в тому, що ця битва викличе живий, непідробний інтерес з боку численної аудиторії глядачів. В онлайн режимі цю картину можна дивитися на сторінках нашого віртуального порталу.

Дана телевізійна програма являє собою видовищний поєдинок, в якому фабриканти стикаються зі своїми колегами з України.

П'ять бійців з однієї держави зіткнуться з п'ятьма конкурсантами з іншої країни. Немає сумнівів, що це буде дуже цікаво, адже настільки серйозні музичні конкурси пробуджують такий же дієвий інтерес. Навіть найдосвідченіші та відомі зірки стверджують, що така подія просто не можна залишати без належної уваги. Учасники пускаються в дійсно сильну конкуренцію, що дозволяє визначити справжнього переможця.

Якщо говорити про російський шоу-бізнес, то можна відзначити, що ті люди, яких зібрала дана програма - це справжня еліта цього напрямку.  Кожному з них доведеться виконати певні програмні номери, які зможуть продемонструвати всю широту талантів і можливостей. По суті, це боксерський поєдинок, в якому кожному доведеться вистояти справжній бій. Завдяки жеребу вибирається країна, тренер команди з якої буде вибирати свого учасника. Природно, що остаточне рішення залишається за компетентним журі, в руках якого знаходиться подальша доля кожного учасника.

Коментарі відвідувачів

загрузка...