загрузка...
Дивитись шоу Про життя онлайн Дивитись шоу Про життя онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #1 АБС 01.12.2012, 19:53
Комментарий к 94 выпуску!
Очередная тупая провокация!!!Ск олько можно обливать Артек грязью!Да, не все так гладко с питанием и кражи бывали, и вожатые приезжают не все профессионалы, но когда наконец перестанут говорить о Артеке гадости и начнут поднимать его авторитет???!!! " Дети предоставлены сами себе" - Артековцы-дети? Кто из вас был предоставлен сам себе и что хотел то и делал?У кого из вас было много бездельного свободного времени, вы часами сидели и ждали вожатых???!!!За чем и почему вы тогда рыдаете на разъезде и весь год мечтаете снова вернуться именно в Артек?Вожатые!п очему вы приезжаете в Артек 10 лет подряд?Год ругаетесь с деканатом, увольняетесь со своих работ и не спите ночами, вспоминая напарников и детей?!Зачем ребята?Там же так плохо, все злы на весь мир, что маленькая зарплата, что нет выходных, что нечем заняться и прочее... У меня впечатление, что люди которые дают интервью о Артеке, только говорят, что были там.
Цитата
 

Про життя

  • Оригінальна назва: Про життя
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Андрій Пальчевський, Андрій Малахов
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(7 голосів)


Людське життя наповнене різними, іноді непередбачуваними подіями, від деяких з яких безпосередньо залежить подальше життя і благополуччя. Про деякі події люди розповідають своїм близьким або рідним людям, а про інші намагаються замовчати. Ось тільки проблема полягає в тому, що далеко не завжди людині вдається без сторонньої підтримки знайти вихід з тієї чи іншої ситуації. У будь-якому випадку, передача «Про життя» буде корисна відразу всім категоріям телеглядачів, які живуть простим буденним життям. Дивитися цю передачу в онлайн можна на сторінках нашого електронного порталу.

Дана програма є дуже корисним проектом, в ході якого можна стати учасником цілого ряду обговорень найбільш гострих питань соціального, економічного та психологічного характеру. Якщо сказати простіше, то в ході розповіді будуть підніматися численні, найбільш цікаві для широкої аудиторії телеглядачів теми, які ніколи не втратять свою актуальність.

Ефір побудований у вигляді конструктивного і вельми продуктивного діалогу. Кожна тема береться з простого життя сучасних людей. Цікаво, що рішення деяких питань знаходиться буквально на поверхні, просто стомлені рутиною і повсякденністю, люди дуже часто не помічають їх і пускаються в пошук більш складних варіантів вирішення проблем.

Статистичні дані свідчать про те, що лише менша частина сучасного населення країни є компетентною у вирішенні більшої частини проблем, з якими доводиться стикатися в процесі життєдіяльності. Ось чому подібні проекти є справжнісінькою необхідністю і дозволяють отримати необхідні обсяги інформації, не витрачаючи на це дуже багато часу. Творці програми непогано попрацювали і виконали роботу, яка охоплює цілу низку найбільш затребуваних і цікавих напрямків, якими цікавиться чоловік.

Коментарі відвідувачів

загрузка...