загрузка...
Дивитись передачу Територія обману онлайн Дивитись передачу Територія обману онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
0 #1 аліса 09.08.2015, 12:37
очень интересно и полезно . :lol: :P
Цитата
 

Територія обману / Территория обмана

  • Оригінальна назва: Територія обману
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Олексій Душка
  • Режисер: Максим Шиленко
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(4 голосів)


Кожен з нас, в тій чи іншій мірі стає жертвою обману. Мова йде про різні сфери і напрямки людської діяльності і, досить часто, ми просто-напросто не здогадуємося про те, в якій зі сфер нас обманюють. Передача «Територія обману» є вельми корисний і дуже цікавий проект, що дозволяє людям стати більш освіченими і знаючими. В онлайн режимі даний формат можна дивитися на нашому віртуальному ресурсі.

Донести всю цю інформацію до людей береться освічений ведучий - Олексій Душка. Саме цій людині належить стати своєрідним провідником по світу обману і брехні. Він займеться дослідженням численних побутових і життєвих питань, серед яких окремо виділяють побутову хімію, що вбиває людей, різні продукти харчування та інші предмети, активно використовуються людьми в процесі повсякденної діяльності.

Навіть звичайнісінька курка, яку ми з радістю їмо, може містити величезну кількість сторонніх елементів. А от золото, яке є улюбленою прикрасою багатьох сучасних людей, іноді не містить навіть невеликої частк, даного благородного металу. Творці проекту зробили все можливе для того щоб показати, де і навіщо обманюють кожного з нас.

Мета програми полягає у підвищенні свідомості сучасних людей. Крім того, навіть самі виробники різноманітної продукції отримають певний стимул для того, щоб підвищити якість свого товару. Вони піднімуть визнану культуру споживання. Кожна людина має повне право знати, за що ми платимо і що споживаємо. Тривалість кожного нового епізоду становить трохи менше години і в кожному з них розкривається певна тема. Варто відзначити, що всі люди, які працювали над створенням цієї програми, зуміли проникнути в самі глибини хвилюючих і цікавих сфер діяльності сучасних людей.

Коментарі відвідувачів

загрузка...