загрузка...
Дивитись передачу Королева балу 2 сезон онлайн Дивитись передачу Королева балу 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Королева балу 2 сезон / Королева бала

  • Оригінальна назва: Королева балу 2
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Інна Цимбалюк
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(22 голосів)


Програма створена за всесвітньо відомомим британським форматом «Promzillas», який вперше був випробуваним компанією «Zodiak Rights». За умовами реаліті шоу, в ньому братимуть участь випускниці одинадцяти середніх шкіл з чотирьох регіонів України. А саме, Донецької, Київської, Одеської та Волинської областей. У цих школах режисерською групою передачі будуть відібрані сорок чотири школярки (по чотири від кожної школи), які і будуть змагатися за це високе звання.

Кожна дівчина в своїх мріях уявляє себе справжньою королевою балу, перед красою якої схиляють коліно найпрекрасніші принци і королі, одного погляду якої вистачає для того, щоб підкорити серце і назавжди вселитися в душу. І ось настав момент, коли мрії можуть стати реальністю. А реалізує їх передача «Королева балу» другий сезон, яка вже встигла набути неймовірну популярність і привернути до себе увагу величезної аудиторії телеглядачів. Дивитися цей казковий і захоплюючий телевізійний формат можна засобами нашого порталу в онлайн режимі.

Що принесе з собою продовження популярного телевізійного шоу? Звичайно ж, новий відбір прекрасних обдарувань з випускних класів більше, ніж десятка українських шкіл. Кожна учасниця отримає можливість відчути себе справжньою королевою, на яку зверне свій погляд вся країна.
Досвідчені візажисти зроблять красу юних учасниць ще більш яскравою і чарівною. Як і раніше, відбір учасниць здійснюватиметься по школам, виходячи з голосування учнів цього ж навчального закладу. Лише кільком конкурсанткам вдасться дійти до головного змагання, нагородою за яку стане таке високе звання.

Коментарі відвідувачів

загрузка...