загрузка...
Дивитись передачу Богиня шопінгу 2 сезон онлайн Дивитись передачу Богиня шопінгу 2 сезон онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Богиня шопінгу 2 сезон / Богиня шопинга

  • Оригінальна назва: Богиня шопінгу 2
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Данило Грачов
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(5 голосів)


За час свого існування на телевізійних екранах, цей захоплюючий проект вже встиг здобути дійсно широку аудиторію шанувальників, які представляють широкий віковий спектр. І ось, на екрани виходить передача «Богиня шопінгу» другий сезон, яка повинна підтримати найкращі традиції перших епізодів і провести ще краще враження на масового глядача. Дивитися цю програму в онлайн можна на сторінках нашого віртуального порталу.

Взяти участь в цьому проекті доведеться чотирьом дівчатам. Все починається з демонстрації гардероба і, надалі, триває його повне оновлення. Вони відвідають магазини і виберуть саме ті речі, які дозволять повністю змінити первинний образ. Всі учасниці знаходяться в повністю рівних умовах і мають в кишені по дві тисячі гривень.

Тривалість шопінгу становить 4 години і протягом цього часу одні повинні обзавестися одягом, взуттям та аксесуарами, що дозволяють створити неповторний образ, який здатний справити враження на широку аудиторію телеглядачів. Дуже цікаво дивитися на те, як вони роблять свій вибір і на яких елементах гардероба зупиняють свою увагу. Це дуже захоплюючий і цікавий процес.

Займатися оцінкою модниці та її зовнішнього вигляду будуть прискіпливі конкурентки. Кожна учасниця може отримати додаткові бали завдяки майстру стилю, фешн-експерту і ведучому програми. Вони ж здатні повністю змінити хід подальшої гри. За загальною кількістю балів визначається переможниця тижня. Ті дівчата, яким пощастить опинитися у фіналі, зіткнуться з виконанням незвичного завдання, у вигляді створення образу для якоїсь конкретної реальної вечірки. 

Коментарі відвідувачів

загрузка...