загрузка...
Дивитись передачу Великий футбол онлайн Дивитись передачу Великий футбол онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Великий футбол

  • Оригінальна назва: Великий футбол
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Олександр Денисов, Ірина Блохіна
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: ----
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(2 голосів)


Старт цього проекту порадував дійсно численну аудиторію справжніх фанатів і шанувальником цього грандіозного виду спорту. Передача «Великий футбол» розкриє цей напрямок у всій красі, а займеться цією справою Олександр Денисов та Ірина Блохіна. Ці люди поділяться цікавою інформацією, яка розрахована на широку глядацьку аудиторію. В онлайн режимі цей формат можна дивитися на сторінках нашого електронного порталу.

Творці програми прийняли рішення і виконали свій новий проект у вигляді ток-шоу. Дуже багато сюжетів поєднюються навколо грандіозної футбольної події сучасності, а саме, навколо європейського чемпіонату з футболу.

Кожен щогл аналізується, немов під мікроскопом, розглядаються всі найбільші помилки і промашки, недоліки і характерні недоліки деяких гравців. Багато випусків починаються безпосередньо з включення з самого стадіону. Далі настає час для отримання інтерв'ю і розбору матчів. Крім того, телеглядачі отримають дійсно незабутнє враження від використання творцями проекту інноваційний технологій.

Мова йде про доповнену реальність. Дуже важливо, що в програмі дотримується пропорція, адже саме завдяки цим показником вона виглядає дуже легко і ненав'язливо. Цікаво, що в студію приходять не насуплені експерти, а друзі і люди, які просто-напросто люблять футбол. Хоча, дуже часто в студії можна побачити іменитих гостей, серед яких виявляються спортсмени і діючі гравці національної команди. Крім того, в деяких епізодах ведучі спілкуються зі справжніми зірками світового футболу. Ці люди вже неодноразово демонстрували свої численні таланти та вміння у непростих поєдинках. Для того, щоб зробити проект ще більш привабливим, в студію приходять діячі шоу-бізнесу, деякі з яких теж небайдужі до футбольних подій і сучасні імениті гравці.

Коментарі відвідувачів

загрузка...