загрузка...
Дивитись шоу Червоне або Чорне онлайн Дивитись шоу Червоне або Чорне онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
+1 #2 ольга 10.08.2012, 18:39
интересно
Цитата
 
 
-2 #1 Марина 04.07.2012, 14:35
А как сделать ставку ???
Цитата
 

Червоне або Чорне / Красное или Черное

  • Оригінальна назва: Червоне або Чорне
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Володимир Зеленський
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: інтер
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(17 голосів)


В абсолютно кожної людини, ще з моменту її появи на світ, закладається певна частка азарту, яка обов'язково знаходить певні прояви в різних напрямках і сферах. Хтось любить полоскотати свої нерви картковими іграми, а от іншим людям до душі всім відома рулетка. Але, незалежно від захоплень і уподобань, передача «Червоне або Чорне» припаде до душі широкій глядацькій аудиторії, що складається з самих різних людей, що представляють різні вікові категорії та групи. В онлайн режимі дану телевізійну програму можна дивитися на нашому електронному ресурсі.

Даний проект вже встиг підкорити представників різних країн і міст. Його успіх був просто приголомшливим, адже кожна дія - це своєрідне змагання з самою Фортуною. Тисяча людей вступить в боротьбу і, всього лише одному з них вдасться отримати жаданий мільйон. До цього моменту кожного з них чекають численні випробування, які викличуть інтерес і пробудять дрімаючий десь в глибині азарт.

Варто відзначити, що роль ведучого цієї програми відведена Зеленському, адже ця людина може справити враження на будь-яку аудиторію глядачів. Поки кулька робить своє обертання, в душі просяться самі неоднозначні і дуже різні почуття, в голові прокручуються можливі варіанти і виграшні комбінації. Хоча, в даному випадку варіанту всього лише два, адже перемогу може принести червоний або чорний колір. Всього лише два різні відтінки щастя, що відокремлюють від мільйонного виграшу. Ніхто не може сказати напевно, хто саме стане володарем величезної суми грошей, адже неможливо передбачити поведінку цієї доленосної кульки, що вибирає для своєї зупинки всього лише один колір. Непросте питання ще більш непростого вибору. При цьому, кожен бажаючий, що досяг вісімнадцятирічного віку, зможе взяти участь у настільки захоплюючому проекті. Кастинг ще триває. Запрошуємо...

Коментарі відвідувачів

загрузка...