загрузка...
Дивитись шоу Мачо не плачуть онлайн Дивитись шоу Мачо не плачуть онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Мачо не плачуть / Мачо не плачут

  • Оригінальна назва: Мачо не плачуть
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: Олександр Скічко
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: Новий канал
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(6 голосів)


Якщо справжні чоловіки не плачуть, тоді що вже говорити про справжніх мачо, у серці яких кипить кров, чий погляд здатен підкорити крихке серце і приборкати навіть саму норовисту красуню? Але ж далеко не всі чоловіки готові на сміливі і красиві вчинки заради того, щоб підкорити даму свого серця. Ось і передача «Мачо не плачуть» є явним тому підтвердженням. Далеко не кожному її учаснику вдасться гідно подолати всі перешкоди і труднощі, які ретельно підготовлені розробниками цього проекту. Цей телевізійний проект можна дивитися на нашому віртуальному порталі в онлайн.

Наша дійсність така, що дуже рідко можна почути про те, як чоловіки йдуть на рішучі дії заради того, щоб домогтися розташування з боку прекрасних і милих серцю жінок. Настав час поправити цю ситуацію і, саме даний проект змусить своїх учасниць зайняти місце справжньої принцеси. Кастинг дозволяє визначити гідних учасників і, в результаті, всі вони опиняються в центрі стрімких подій. Природно, що право остаточного вибору залишиться за дівчиною.

Ось тільки до цього, чоловікам доведеться пройти по вельми тернистому шляху. Вони будуть ходити на побачення, і брати участь в певних випробуваннях. Все почнеться з боротьби з власним страхом. Наступним пунктом значиться вчинення доброї справи і, звичайно ж, виконання капризу красуні. Якщо кожне із завдань буде виконано досить якісно, ​​конкурсант отримує по п'ять сотень гривень за кожне. Зароблені гроші будуть використані на те, щоб організувати романтичний вечір з дівчиною. Після ночі роздумів, вона повинна зробити свій вибір сказавши, який з двох молодих людей справив найбільше враження. Все може здатися досить простим і передбачуваним, от тільки складно організувати казковий вечір, не маючи в кишені ні копійки, адже далеко не всім вдасться заробити на випробуваннях.

Коментарі відвідувачів

загрузка...