загрузка...
Дивитись передачу Прибульці онлайн Дивитись передачу Прибульці онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Прибульці / Пришельцы

  • Оригінальна назва: Прибульці
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна
  • Актори: ----
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: передача, шоу
Проголосувати
(1 Голосувати)


Протягом досить тривалого періоду часу ця тема знаходиться на порядку денному в численних обговореннях різних сучасних людей. Вчені, як і колись, ламають голову в пошуках нормального пояснення всіх подій протягом багатьох років. Свідки знаходяться на межі між нормальним життям і божевіллям, адже найближче оточення вкрай негативно ставиться до подібних висловлювань, що стосуються життя за межами нашої планети. Передача «Прибульці» є ще одним телевізійним проектом, в якому буде піднята і ретельно проаналізована ця тема. В онлайн режимі даний формат можна дивитися на нашому віртуальному порталі.

В даному проекті розкривається спірна тема, яка вже давно розбурхує свідомість широких мас населення. Природно, що не можна безоглядно вірити висловленим теоріям і припущеннями, адже за цими словами має слідувати певне фізичне підкріплення.

Отримати його можна лише силами цілого ряду наукових досліджень. Всі ті реконструкції, які будуть розглянуті в даному телевізійному проекті, мають реальну підоснову в вигляді свідчень, отриманих від величезної кількості очевидців. Чи є ці люди адекватними і чи дійсно вони стикалися з нез'ясовним і невимовним?

Наскільки правдивими є отримані від них відомості? Дізнатися про це допоможе даний телевізійний проект, який розкриває цілий ряд невідомих досі фактів. Деякі з них ретельно ховалися від представників широкої громадськості, адже така інформація може викликати певний резонанс в різних людських колах. Складно повірити, що на нашу планету дійсно прилітали представники інших, більш розвинених цивілізацій. А що трапиться, якщо через певний проміжок часу, вони вирішать влаштуватися в людських краях і, для цих цілей, пустять в хід невідому зброю?

Коментарі відвідувачів

загрузка...