загрузка...
Дивитись шоу Магія онлайн Дивитись шоу Магія онлайн


Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магія / Магия

  • Оригінальна назва: Магія
  • Рік: 2012
  • Країна: Україна, Росія
  • Актори: Юрій Горбунов, Тетяна Лазарева, Анна Седокова, Василиса Фролова, Борис Смолкін, Валентин Гнеушев, Вікторія Кіо
  • Режисер: ----
  • Сценарист: ----
  • Продюсер: 1+1
  • Жанр: перадача, шоу
Проголосувати
(0 голосів)


Ще з давніх віків люди ставляться до магії, як до чогось незвичайного і чарівного, вражаючого і загадкового. Часи магів і чарівників залишилися далеко позаду, але і зараз у людей не згасає інтерес до різних фокусів і незбагненним загадок. Всі вони в надлишку представлені в новому шоу «Магія», ведучим якого був обраний Юрій Горбунов, на пару з чарівною Тетяною Лазаревою. Всі випуски цього таємничого шоу можна буде дивитися на нашому сайті в онлайн.

У цьому шоу його творцям вдалося об'єднати всю красу видовищних ілюзій, трюків і фокусів. Перед телеглядачами постане справді дивовижна сучасна магія, що поєднується з театралізованим костюмованим поданням, підкріпленим найостаннішими технологічними рішеннями.

Для участі в шоу були обрані популярні й улюблені зірки музики і кіно. Всім їм належить пройти курс навчання у досвідчених майстрів-ілюзіоністів, які володіють різними секретами, тонкощами і хитрощами сучасного магічного мистецтва. Протягом всього проекту їх чекає безліч змагань, перемогти в яких дозволять тільки наполегливі і тривалі тренування.

В ході різних сюжетних постановок, активно використовуються елементи фокусів та ілюзій. Над технічної та художньої частиною кожного номера працюють тільки грамотні фахівці, які довели свою майстерність в ході співпраці з відомими світовими артистами та працівниками цирку.

Об'єктивна оцінка кожного номера буде дана компетентним журі. Саме його рішенням будуть обрані фіналісти, яких чекає останнє випробування у вигляді екстремального фокуса, постановкою якого буде займатися загадковий «Чорний ілюзіоніст». Той учасник, якому вдасться набрати найбільше голосів під час цього шоу, стане його переможцем. Серед учасників проекту можна буде побачити Юлію Савичеву, Тетяну Лютаєву, Анну Седакову та багатьох інших, не менш улюблених і популярних артистів.

Коментарі відвідувачів

загрузка...